پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

بیمارستان 530 تختخوابی بندرعباس پیش از پایان سال تکمیل شود


بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با تاکید بر تلاش هر چه بیشتر در جهت تسریع در بهره برداری از طرح های درمانی استان، گفت: یکی از این طرح ها ، بیمارستان 530 تختخوابی بندرعباس است که باید پیش از پایان سال تکمیل، تجهیز و با نیروی انسانی مشخص آماده بهره برداری شود.

تبليغ

به گزارش ایرنا، فریدون همتی عصر پنجشنبه در نشست بررسی و پیگیری روند اجرایی طرح های درمانی هرمزگان اظهار داشت: باید عملیات اجرایی پروژه بیمارستان شریعتی بندرعباس نیز سرعت بیشتری بگیرد.
همتی بر تسریع در روند عملیات اجرایی احداث مرکز درمانی مورد تعهد نفت ستاره خلیج فارس تاکید کرد و گفت: باید روند پیشرفت پروژه های درمانی استان به صورت روزانه بررسی و کنترل شود و در این راستا هیچ تعللی پذیرفتنی نیست.
به گزارش ایرنا، عملیات ساخت بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس از سال 95 آغاز شده و در سفر اسفندماه سال 96 هیات دولت به هرمزگان 180 میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل این بیمارستان اختصاص یافت.
عملیات ساخت بیمارستان 264 تختخوابی نفت ستاره خلیج فارس از مردادماه پارسال آغاز شده است.
بیمارستان این پالایشگاه با زیربنای نهایی 26 هزار و 500 مترمربع در محوطه‌ ساختمان اصلی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در حال ساخت است.
این بیمارستان با احتساب زیرزمین دارای هفت طبقه شامل بخش های آی سی یو، سی سی یو، آزمایشگاه فیزیولوژی(پاراکلینیک قلب، مغز و اعصاب، ریه)، فیزیوتراپی، 10 اتاق عمل، داروخانه، سالن اجتماعات و بخش آموزشی با 350 صندلی است.
بخش اندوسکوپی، تصویربرداری ،168 تخت بستری در هفت بخش 24 تختخوابی، 70 تخت مراقبت ویژه و مراقبت ویژه متوسط و 36 تخت بستری بخش ایزوله، تاسیسات، تصویربرداری، امحاء زباله، انبار مرکزی، رختشوخانه، استریل مرکزی، آشپزخانه، غذاخوری و رختکن مرکزی کارکنان از دیگر بخش های این بیمارستان است.
7198/6048تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ