تلگرام

استاندار قم: مدیران دولتی به ارتقای زیرساخت های خدمت رسانی به زائران اهتمام کنند


شفقنا- استاندار قم بر ضرورت اهتمام مدیران دولتی برای ارتقاء زیرساخت های خدمات رسانی به زائرین تاکید کرد. به گزارش شفقنا، دکتر بهرام سرمست در نشست با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد جمکران طی سخنانی با بیان اینکه خدمت به زائرین یک وظیفه فراسازمانی است گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان قم نیز با نیت خالصانه در این راستا […]

تبليغ
بهرام سرمست، استاندار قم
شفقنا- استاندار قم بر ضرورت اهتمام مدیران دولتی برای ارتقاء زیرساخت های خدمات رسانی به زائرین تاکید کرد.
به گزارش شفقنا، دکتر بهرام سرمست در نشست با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد جمکران طی سخنانی با بیان اینکه خدمت به زائرین یک وظیفه فراسازمانی است گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان قم نیز با نیت خالصانه در این راستا تلاش می کنند.
استاندار قم با اشاره به برگزاری باشکوه جشن نیمه شعبان در استان قم در سال جاری افزود: در پشت صحنه این مراسم ملی، دستگاه های امنیتی، امدادی و خدماتی حضور فعال داشتند.
او با اشاره به بعضی کاستی ها در برگزاری جشن نیمه شعبان خاطرنشان کرد: نباید به شرایط و زیرساخت های موجود اکتفا نمود و در سالهای آتی باید مشکلات جاری برطرف شوند.
سرمست گفت: بایستی برنامه های بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت برای ارتقاء زیرساخت های استان قم جهت خدمت رسانی شایسته به زائرین تدوین شود.
حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان نیز در این نشست خدمت به مردم را دارای اجر معنوی دانست و گفت: خدمت در قم و حرم کریمه ی اهل بیت دارای اجر و ثواب مضاعف است.
او با اشاره به برگزاری جشن نیمه ی شعبان در ماه گذشته افزود: خدمات بسیار خوبی در این مراسم باشکوه به مردم ارائه شد که نتیجه ی عملکرد استاندار و مدیران اجرایی بود.
در پایان این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران با اهدای لوح از اقدامات و تلاشهای استاندار قم برای برگزاری جشن نیمه شعبان قدردانی کرد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ