تلگرام

شهادت یک جوان فلسطینی در باریکه غزه


خبرگزاری آریا - یک جوان فلسطینی که در یورش نظامیان صهیونیست به باریکه غزه زخمی شده بود، روز سه شنبه بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

تبليغ
خبرگزاری آریا - یک جوان فلسطینی که در یورش نظامیان صهیونیست به باریکه غزه زخمی شده بود، روز سه شنبه بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
به گزارش خبرگزاری آریا، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد این جوان فلسطینی بر اثر اصابت گلوله گاز اشک آور به سرش به شهادت رسیده است.
وزارت بهداشت فلسطین همچنین خاطرنشان کرد، چهار فلسطینی در شرق اردوگاه "البریج" در مرکز باریکه غزه به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیست زخمی شدند.
باریکه غزه در ماه های اخیرا شاهد تجمع گسترده و شرکت فلسطینیان در راهپیمایی مسالمت آمیز "حق بازگشت" است.
راهپیمایی مسالمت‌آمیز "حق بازگشت" از 30 مارس گذشته به مناسبت "روز زمین" در باریکه غزه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
از 30 مارس تاکنون، بیش از 260 فلسطینی در این راهپیمایی به ضرب گلوله‌ نظامیان اسرائیلی شهید و دستکم 27 هزار نفر زخمی شده اند.
بسیاری از کشورها از جمله جمهوری اسلامی ایران و همچنین سازمان های بین المللی تاکنون، این جنایات صهیونیست ها را محکوم کرده اند.
راهپیمایی فلسطینیان در سالگرد روز زمین یادآور تصمیم رژیم صهیونیستی در زمینه مصادره اراضی فلسطینیان در 30 مارس سال 1976 است که هر ساله برگزار می‌شود.
رژیم اسرائیل با مصادره اراضی فلسطینی ها و احداث شهرک‌های صهیونیست‌ نشین در آن درصدد تغییر ساختار جغرافیایی مناطق فلسطینی و چهره‌ای صهیونیستی دادن به این مناطق است تا سلطه‌جویی‌هایش را در مناطق فلسطینی تثبیت کند.
117

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ