اعتراضات مردمی در کشور‌های مختلف علیه سازشکاران


اعتراضات مردمی در کشور‌های مختلف علیه سازشکاران

معترضان فلسطینی ساکن سرزمین‌های اشغالی، پلاکارد‌هایی در دست داشتند که بر روی آن‌ها نوشته بود: «نه به کرنش و مزدوری»، «از حق بازگشت بازنمی گردیم».

>> مدیر شبکه تلویزیونی قدس: دنیا به دو قطب اشرار و احرار تقسیم شده است

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما؛ شبکه تلویزیونی المیادین، تصاویری از تجمع اعتراض آمیز فلسطینیان ساکن در شهر ام الفحم -از مناطق اشغالی ۱۹۴۸- پخش کرد.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکارد‌هایی که بر روی آن‌ها شعار‌هایی علیه توافق خیانت بار امارات و بحرین با اسرائیل نوشته شده بود، مخالفت خود را با این توافق‌های ذلت بار نشان دادند. بر روی برخی از این پلاکارد‌ها نوشته شده بود «نه به قرارداد‌های توطئه علیه ملت و آرمان فلسطین»، «نه به اشغالگری، آری به آزادی و استقلال»، «نه به کرنش و مزدوری»، «از حق بازگشت بازنمی گردیم».
خبرنگار این شبکه تلویزیونی گفت: موضع دولت و ملت فلسطین کاملاً روشن و علیه اقدام کشور‌های عربی برای عادی سازی روابط با اسرائیل است.
اعتراضات مردمی در کشور‌های مختلف علیه سازشکاران
تجمع در اطراف کاخ سفید در اعتراض به سازشکاران عرب
شبکه تلویزیونی الجزیره عربی، تصاویری از راهپیمایی‌ها و تجمعات اعتراض آمیز علیه سازشکاری اعراب با رژیم صهیونیستی در خیابان‌های اطراف کاخ سفید در واشنگتن پایتخت آمریکا پخش کرد. (مشروح خبر)
تظاهرات مردم تونس در حمایت از آرمان‌های فلسطین
تونسی‌ها علیه سازش امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردند. راهپیمایان اقدام به آتش زدن پرچم اسرائیل و تصاویر ولیعهد امارات و پادشاه بحرین کردند. (مشروح خبر)
تجمع اعتراضی آورگان فلسطینی ساکن در اردوگاه‌های لبنان
صد‌ها نفر از آوارگان فلسطینی ساکن اردوگاه‌های لبنان با تجمع در مقابل اردوگاه برج البراجنه در بیروت، آشکارسازی روابط حاکمان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند. (مشروح خبر)
تجمع اعتراضی شماری از بحرینی‌های مقیم انگلیس
شماری از اتباع بحرینی مقیم انگلیس با تجمع مقابل سفارت بحرین در لندن، سازش خائنانه رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند. (مشروح خبر)
نشست خبری معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین
شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین: اقدام رژیم سرسپرده آل خلیفه در آشکارسازی روابط با صهیونیست‌ها از جانب مردم بحرین محکوم است و این اقدام، هرگز در حمایت بحرینی‌ها از آرمان فلسطین خدشه وارد نخواهد کرد. (مشروح خبر)

تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه بین‌الملل


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location