لحظه شناسی مهمترین ویژگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

منبع خبر / ایسنا / یزد / 3 روز پیش

لحظه شناسی مهمترین ویژگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان این‌که طی چهل سال گذشته این شورا به عنوان روابط عمومی برای نظام و انقلاب، ایفای نقش کرده است، لحظه‌شناسی را مهمترین ویژگی عملکردی این نهاد ذکر کرد.

«سعید زارع» صبح امروز یازدهم مردادماه به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان این‌ که مقام معظم رهبری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را از جمله ضرورت های کشور خواندند، اظهار کرد: این شورا به عنوان مهمترین موتور محرک بقای نظام انقلاب اسلامی نقش آفرینی می‌کند.

وی جذب مشارکت مردمی و دفاع از اهداف و مواضع نظام در جریان های سیاسی مختلف را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عنوان کرد و افزود: در نگاه برخی صاحب نظران نقش شورای هماهنگی وزنه ای تعیین کننده است.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در ادامه با بیان این‌که مدیریت، ساماندهی، نظارت بر مراسم و تعظیم شعاعر ملی را مهمترین رسالت این شورا دانست و بیان کرد: برگزاری سالانه بیش از ۱۳ مناسب ملی و انقلابی سرلوحه عملکرد این شورا است.

زارع مراسم های ملی و مذهبی که با محوریت این شورا برگزار می‌شود را هر کدام رفراندومی مهم برای نظام عنوان کرد و گفت: خلق حماسه ماندگار ۹ دی از جمله اقدامات و افتخارات بزرگ شورای هماهنگی برای پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است.

این مسئول با بیان این‌که برگزاری مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی یکی از شاخص‌ترین اقدامات این شورا در اواخر سال گذشته دانست و بیان کرد: درک درست از وقایع مختلف، جدی‌ترین رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی لحظه شناسی در عملکرد اجرایی را مهمترین ویژگی این شورا دانست و خاطرنشان کرد: رصد دقیق از میزان حضور مردم در مناسبت‌های ملی و مذهبی، جلب مشارکت حداکثری، فعال‌سازی شبکه‌های اجتماعی مردمی و حفظ عناصر فعال و تأثیرگذار، شناسایی آموزش و تربیت نیروی انسانی اثربخش، جریان سازی جامعه با نگرش کلان از جمله مهمترین وظایف این شورا در استان ها و کشور است.

زارع با بیان این‌که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی ۴۰ سال گذشته به عنوان روابط عمومی نظام و انقلاب ایفای نقش کرده است، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع کرونا برگزاری مراسم های مختلف در فضای مجازی اولویت اجرایی این شورا در سال جاری است.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!