تلگرام

پارس جنوبی به دنبال بازیکن سازی/خداحافظی با تارتار


بانک ورزش-سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی بعد از حضوری سه ساله در این باشگاه به احتمال فراوان از این تیم جدا می‌شود. به گزارش بانک ورزش، مهدی تارتار...

تبليغ

بانک ورزش-سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی بعد از حضوری سه ساله در این باشگاه به احتمال فراوان از این تیم جدا می‌شود.

به گزارش بانک ورزش، مهدی تارتار سه سال پیش موفق شد تیم پارس جنوبی را به لیگ برتر بیاورد و در دو فصل گذشته نیز در لیگ برتر هدایت این تیم را برعهده داشت. تارتار نتایج بدی با این تیم تازه لیگ برتری شدن به دست نیاورد و در این فصل هم باشگاه با مشکلات مالی و اعتصاب بازیکنان مواجه شد و در نهایت این تیم در جدول لیگ برتر به رده دوازدهم رسید. با این حال به نظر می‌رسد که تارتار و پارس جنوبی فصل آینده با یکدیگر همکاری نداشته باشند.

مسئولان باشگاه نیز انتظار داشتند که به اندازه کافی از سوی مسئولان استانی حمایت شوند که این اتفاق رخ نداد با این حال پارس جنوبی جم فصل آینده نیز در لیگ برتر حضور دارد اما به احتمال فراوان سیاست‌های تیمداری این باشگاه تغییر خواهد کرد و ممکن است باشگاه پارس جنوبی در فصل آینده به دنبال جذب بازیکنان جوان و مستعد برود و بیشتر به دنبال بازیکن سازی در لیگ برتر باشد.

البته ابتدا باید سرمربی فصل آینده پارس جنوبی انتخاب شود تا مشخص شود کدام یک از بازیکنان فصل گذشته در این تیم ماندگار می‌شوند و کدام بازیکنان جدا خواهند شد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ