حضور 20 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی


تهران- ایرنا- کمتر از دو ساعت دیگر تیم پرسپولیس در آخرین دیدار خود درمرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تیم السد قطر دیدار خواهد کرد و این درحالی است که هم اکنون نزدیک به 20 هزار هوادار برای تماشای این دیدار بر روی سکوها حاضر شده اند.

به گزارش ایرنا؛ مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی از ترافیک سنگینی برخوردار است و هواداران بیشتری در حال ورود به این ورزشگاه هستند.
نیروی انتظامی نیز برای برقراری نظم در ورزشگاه و ماموران راهنمایی و رانندگی در بیرون ورزشگاه، رفت و آمد ها را ساماندهی می کنند.
کانون هواداران باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از هر گونه بی نظمی از هواداران خواسته است از نور لیزر درورزشگاه استفاده نکنند تا تیمشان درمراحل بالاتر با محرومیت مواجه نشود. همچنین مسئول این کانون از هواداران درخواست کرد از پرتاب هرگونه مواد منفجره در طول جریان بازی خودداری کنند.
همچنین با کمک هواداران طرح موزاییکی ای که برای این بازی تدارک دیده شده رونمایی و اجرای آن تمرین شد.
یگان اسب سوار که به منظور تشریفات در ورزشگاه آزادی حاضر شده است، نیز در ورزشگاه رژه رفتند.
هواداران هنگام ورود تیم السد به زمین با به صدا درآوردن بوق های خود سر و صدای فراوانی ایجاد کردند.
«مرتضی پورعلی گنجی» ملی پوش کشورمان که درتیم السد بازی می کند از سوی هواداران به شدت تشویق شد. هوادران همچنین «ژاوی» بازیکن اسبق تیم بارسلونا را به شدت تشویق کردند که او نیز به ابراز احساسات آنان پاسخ داد.
هواداران در ادامه یک صدا تیم محبوب خود پرسپولیس را تشویق کردند و به نوعی با این حرکت برای تیم السد و بازیکنانش کری خواندند.
دیدار تیم های پرسپولیس و السد قطر در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز خواهد شد.
ورزشی **9118**1368


تبليغ
تبليغ