تلگرام

رضایت نخست وزیر عراق از تحولات در اقلیم کردستان


وی ضمن ابراز خوشحالی از این اقدامات، تأکید کرد که تحولات اخیر می تواند در حل مشکلات داخلی اقلیم و روابط با بغداد مؤثر باشد

تبليغ

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، نخست وزیر عراق، طی سخنانی انتخاب رئیس و نخست وزیر جدید اقلیم کردستان را اقداماتی مهم و مفید برای عراق و اقلیم دانست.

پایگاه خبری «السومریه نیوز» در این باره گزارش داد که «عادل عبدالمهدی» طی سخنرانی هفتگی خود، به تحولات سیاسی اخیر اقلیم کردستان و انتخاب نچیروان بارزانی به عنوان رئیس و مسرور بارزانی به عنوان نخست وزیر جدید اقلیم کردستان، تأکید کرد که این اقدامات برای ایجاد ثبات در اقلیم و عراق بسیاری مهم است.

نخست وزیر عراق، اشاره کرد که ملت عراق دارای آگاهی سیاسی کافی بوده و سیاستمداران نیز حساسی مقطع کنونی را درک می کنند و همه طرف های سیاسی کشور، از تحولات و اقدامات سیاسی انجام شده در اقلیم حمایت می کنند.

وی ضمن ابراز خوشحالی از این اقدامات، تأکید کرد که تحولات اخیر می تواند در حل مشکلات داخلی اقلیم و روابط با بغداد مؤثر باشد و به همین دلیل، دولت عراق نیز از آن استقبال و حمایت می کند و وی در این راستا نماینده خود را برای شرکت در مراسم تحلیف نچیروان بارزانی اعزام کرده و رئیس جمهور و دیگر جریان های سیاسی نیز در این مراسم حضور داشتند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ