تلگرام

تکذیب توهین به فاجعه هیلزبرو یا شان کاکس از سوی باشگاه منچسترسیتی


خانواده کاکس از حواشی اخیر به شدت خشمگین هستند. 

تبليغ

طرفداری- باشگاه منچسترسیتی سر دادن شعاری از سوی اعضای تیمش مرتبط با فاجعه هیلزبرو یا شان کاکس را تکذیب کرد.

به گزارش اسکای، روز سه شنبه ویدیویی از بازیکنان سیتی منتشر شد که در آن پس از مسجل شدن قهرمانی‌ منچسترسیتی در رقابت‌های لیگ برتر، شعاری سر می‌دادند که مضامین خاصی داشت. «روی سکوها گریه می‌کنند» و «در خیابان‌ها داغان می‌شوند» از جمله عبارات به کار رفته در این سرود هستند. باشگاه منچسترسیتی در بیانیه‌ای گفته است که این شعار در طول فصل ۱۹-۲۰۱۸ رواج داشته و به فینال لیگ قهرمانان کیف اشاره دارد که در آن لیورپول مقابل رئال مادرید مغلوب شد. این در حالی که در مرحله نیمه نهایی فصل گذشته، یک طرفدار لیورپول به نام شان کاکس، مورد حمله طرفدار آاس رم قرار گرفت.

در بخشی از بیانیه باشگاه منچسترسیتی در این ارتباط آمده است:

هرگونه گمانه زنی مبنی بر این که ترانه آن سرود به شان کاکس یا فاجعه هیلزبرو ارتباط دارد، بی اساس است.

گفته می‌شود اشعاری که سیتیزن‌ها سر می‌دادند، همچنین اشاره به مصدومیت محمد صلاح در ابتدای فصل جاری به وسیله کاپیتان وینسنت کمپانی داشت. باشگاه لیورپول در قبال این مسئله سکوت کرده است اما مارتین کاکس برادر شان آن را منزجر کننده توصیف کرد.

راستش را بخواهید از این ماجرا متنفر شده‌ام. خواندن آن شعارها این طور جلوه می‌کند که انگار حمله کردن به مردم در خیابان‌ها امری عادی است. ما از ته دل این قضیه را حس می‌کنیم و صرف نظر از این که آن‌ها بگویند منظورشان شان بود یا نه، اولین چیزی که این اشعار به خاطر من می‌آورد، مورد تهاجم قرار گرفتن شان است. مدت زیادی از حمله به طرفدار سیتی در آلمان نمی‌گذرد؛ پس چرا فکر می‌کنند خواندن در مورد این ماجرا مشکلی ندارد؟تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ