بیش از 2 تن تخم مرغ قاچاق در پاوه کشف شد


تبليغ
به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز چهارشنبه به نقل از سرهنگ «حیدر حق جویان» اظهار داشت: ماموران پاسگاه روستای شمشیر پس از دریافت گزارشی مبنی بر اینکه یک فرد قاچاقچی قصد قاچاق مقذار زیادی تخم مرغ به خارج کشور را دارد رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای فنی و تحقیق گسترده موفق به شناسایی کامیون حامل تخم مرغ قاچاق شده و در نزدیکی های مرز آن را متوقف کردند.
سرهنگ حق جویان افزود: در بازرسی از این خودرو 2 تن و 50 کیلوگرم تخم مرغ قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به 200 میلیون ریال می رسید، کشف شد.
فرمانده انتظامی پاوه در پایان از دستگیری راننده کامیون و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

**موبایل قاپ حرفه ای در دام پلیس کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز از دستگیری موبایل قاپ حرفه ای توسط ماموران پلیس که در سطح شهر اقدام به سرقت می کرد، خبر داد.
سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره موبایل قاپی در سطح شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 22 ظفر قرار گرفت.
وی افزود: ماموران این کلانتری با انجام تحقیقات گسترده دریافتند که موبایل قاپی ها توسط راننده یک دستگاه خودرو پژو 206 انجام می شود، از این رو دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ براری ادامه داد: در این راستا ماموران توانستند متهم را در حالیکه قصد فروش یکی از موبایل های سرقتی را داشت دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه افزود: متهم دستگیر شده در کلانتری به چهار فقره موبایل قاپی در سطح شهر کرمانشاه اعتراف کرد.
وی در پایان از تشکیل پرونده ای این خصوص و معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
7458/8066
انتهای پیام


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ