سوارس با وعده کومان به ماندن در بارسلونا ترغیب شد/ یوونتوس به سراغ ژکو رفت


سوارس با وعده کومان به ماندن در بارسلونا ترغیب شد/ یوونتوس به سراغ ژکو رفت

مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا که به نظر می‌رسید قصد جدایی از این تیم را دارد، ممکن است تغییر موضع دهد و در نوکمپ بماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به مهاجم اروگوئه‌ای این تیم لوئیس سوارس گفته است؛ در صورتی که بماند از او استفاده خواهد کرد.

انتشار این خبر توسط اسپوت در حالی است که همین نشریه نزدیک به یک ماه پیش مدعی شده بود کومان در یک تماس کوتاه 90 ثانیه‌ای به اطلاع سوارس رسانده که جزو بازیکنان مازاد تیم است و باید برای خودش تیم جدیدی پیدا کند.

به نظر می‌رسید که سوارس در آستانه سفر به ایتالیا است تا در آزمونی که برای اخذ گذرنامه ایتالیایی (پیش شرط پیوستن‌اش به یوونتوس) لازم است، شرکت کند اما هنوز این اتفاق هم رخ نداده است. از طرف دیگر کومان در اولین بازی دوستان اردوی پیش فصل تیمش از سوارس استفاده نکرد اما او به صورت عادی در کنار سایر هم‌تیمی‌هایش تمرین می‌کند. طبق ادعای سایت «اواسیون دیجیتال» به نظر می‌رسد که کومان با دادن وعده‌ای جدید به سوارس او را برای ماندن در بارسلونا تا پایان قراردادی که یک سال دیگر از آن باقی مانده، وسوسه کرده است. این سایت مدعی شده که کومان به سوارس گفته اگر انتقالش به تیمی دیگر نافرجام بماند، از او در برنامه‌هایش استفاده خواهد کرد. همین موضوع هم سبب شده که سوارس در تمریناتش با تمام وجود تلاش کند تا کومان را متقاعد کند که از او به عنوان یکی از مهره‌های ترکیب اصلی استفاده کند.

در همین حال رادیو کاتالونیا مدعی شده است؛ سوارس به یوونتوس ملحق نخواهد شد اما او به سایر گزینه‌هایش فکر می‌کند چرا که او نمی‌تواند گذرنامه ایتالیایی خود را پیش از ششم اکتبر اخذ کند و به همین دلیل یوونتوس نخواهد توانست نام او را در فهرست بازیکنانش برای شرکت در لیگ قهرمانان اروپا رد کند.

این رسانه در ادامه نوشته است که با توجه به این وضعیت، یوونتوس هم به سراغ گزینه دومش یعنی ادین ژکو مهاجم نوک بوسنیایی تیم فوتبال رم خواهد رفت، هر چند طبق ادعای نشریه رپوبلیکا بانوی پیر باید تا 29 سپتامبر یعنی دو روز پس از بازی‌اش مقابل رم در سری A صبر کند تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

انتهای پیام/تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location