مجازات احتمالی فوتبالیست «قمه کش» در کرج


وکیل حقوقی فوتبال کشورمان گفت: بازیکن " قمه کش " جرم عمومی مرتکب شده است و طبق قانون، قدرت نمایی با چاقو و قمه 6 ماه تا 2 سال حبس دارد.

آرش شکر ریز، وکیل حقوقی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اتفاقات رخ داده در بازی دیدار تیم های مقاوم فجر البرز و چوکا تالش که بازیکن تیم میزبان با " قمه " وارد زمین شد و جو بازی را بر هم زد، بیان کرد: چون بازی 2 تیم در جریان نبوده، با محرومیت بازیکن، این مسابقه باید از ابتدا برگزار شود. بازیکن هم جرم عمومی مرتکب شده است و طبق قانون، قدرت نمایی با چاقو و قمه 6 ماه تا 2 سال حبس دارد.

او افزود: بازیکن باید به دادسرا برود و برای او کیفر خواست صادر شود، تا سلامت عقلی او در زمان ارتکاب جرم ثابت شود و سپس حکم او صادر می گردد.

گفتنی است، در چارچوب مسابقات تیم های های مقاوم فجر البرز و چوکا تالش، محمد نصیری بازیکن تیم میزبان با " قمه " به سمت بازیکنان و هواداران تیم حریف حمله کرد و در نهایت با وساطت برخی از هم تیمی هایش و مسئولان برگزاری بازی این غائله ختم به خیر شد اما کمیته انضباطی فوتبال ایران به طور قطع با او برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

اظهارات وکیل حقوقی فوتبال درباره قمه کشی در لیگ دسته 3


تبليغ
تبليغ