مقایسه هیوندای توسان 2016 با رنو کولئوس 2016 | فیلم


هیوندای توسان در طبقه‌بندی شاسی‌بلندهای متوسط قرار می گیرد. هم از نظر قیمت‌گذاری، هم کارایی موتور و فرمان پذیری و طراحی و نمای خارجی. امروز دو ماشین فول‌آپشن را با هم مقایسه می کنیم. رنو کولیوس جدید و فول‌آپشن، جدیدترین شاسی‌بلند این کلاس است. آیا می تواند توسان را شکست دهد؟هیوندای توسانِ فول‌آپشن از یک موتور 1600 سی.سی توبوبنزینیِ چهارسیلندر...

تبليغ

ویدئوهایی که دیگران تماشا کرده اند

قدرت مانور بالای range rover در برف و کوهستان...

ثبت رکورد سریع ترین شاسی بلند جهان توسط تویوت...

رانندگى با رنج روور بر روى دو چرخ | فیلم...

هیوندای توسان در طبقه‌بندی شاسی‌بلندهای متوسط قرار می گیرد. هم از نظر قیمت‌گذاری، هم کارایی موتور و فرمان پذیری و طراحی و نمای خارجی. امروز دو ماشین فول‌آپشن را با هم مقایسه می کنیم. رنو کولیوس جدید و فول‌آپشن، جدیدترین شاسی‌بلند این کلاس است. آیا می تواند توسان را شکست دهد؟هیوندای توسانِ فول‌آپشن از یک موتور ۱۶۰۰ سی.سی توبوبنزینیِ چهارسیلندر با یک گیربکس ۷دنده‌ی دوکلاچه‌ی اتوماتیک بهره می برد که ۱۷۵ اسب بخار قدرت دارد. از طرف دیگر کولیوس با یک موتور ۲۵۰۰ سی.سی بنزینیِ تنفس‎طبیعی و گیربکس سی.وی.تی ارائه میشود و ۱۶۹ اسب قدرت دارد.

توسان | تگ

موتور پرحجم‌تر کولیوس از نظر قدرت ضعیف تر است و گشتاور آن هم به پای توسان نمی رسد. درضمن توسان مصرف سوخت کمتری دارد. مصرف ترکیبی هیوندای توسان صدی ۷٫۷ و رنو کولیوس صدی ۸٫۳ هست.کولیوس یک تیپ ۳ یا همان اینتِنس(intens) دارد که گرانتر از توسان هست. ولی تجهیزات رفاهی بیشتری ارائه می کند.

منبع: موتوتل

(۶)

دسته بندی : خودرو
برچسب ها : خودروهای شاسی بلند, خودروی هیوندای, رنو کولیوس, هیوندای توسان 2017

6
بازدیدها
0


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ