125 هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد


125 هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد

اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی ا زتوزیع 125 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان در سال جاری خبر داد و گفت: این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

امید محترمی روز دوشنبه در آیین امضاء تفاهم‌نامه ۲ جانبه بین بسیج سازندگی سپاه روح‌الله و اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی افزود: گفتمان‌سازی فعالیت‌های جهادی در راستای رفع محرومیت، کمک به ارتقای کارآفرینی و توانمندسازی امور فرهنگی و معیشتی مناطق محروم در سطح شهرستان‌های استان از جمله اهداف تفاهم‌نامه است.

وی ادامه داد: توزیع یکصد سری جهیزیه، ساخت یکصد واحد مسکونی برای مددجویان، بهسازی ۹۰ واحد خودکفایی و منزل مسکونی محرومان و ایجاد یک هزار اشتغال در سال جهش تولید از دیگر مباحث مهم این تفاهم‌نامه است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: مردم به عنوان مولفه اصلی قدرت در جمهوری اسلامی همواره نشان داده‌اند که به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند و در طول مبارزه با بیماری کرونا با نقش موثری که داشتند، موجب شدند تا شرایط به خوبی مدیریت شود.

محترمی گفت: امروز شرایط اقتصادی کشور در یک پیچ تاریخی بزرگی قرار دارد و علاوه بر اینکه بیماری کرونا شرایط سختی را ایجاد کرده، اردوگاه مستکبرین به سرکردگی آمریکا نیز نهایت دشمنی‌های خود را علیه انقلاب اسلامی به کار گرفته است.

وی ادامه داد: اقتصاد امروز به پاشنه آشیل کشور تبدیل شده و می‌طلبد که با تاسی از نگاه مقام معظم رهبری، حرکت‌هایی برای تحقق اقتصاد مردمی انجام شود که این مهم نیازمند هم افزایی میان دستگاه‌ها و خصوصا نهادهای انقلابی است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج مستضعفین به عنوان ۲ مولود برگرفته از انقلاب اسلامی هستند که ریشه در اهداف و آرمان های انقلاب دارند و دو واژه مستضعفین و امداد ریشه در مردم‌داری دارند.

محترمی ادامه داد: امروز باید ابتکار این را داشته باشیم که از این ۲ واژه امداد و مستضعفین به خوبی استفاده کنیم و در راستای خدمتگذاری به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

وی اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج مستضعفین ۲ پناهگاه مطمئن برای مردم هستند و مردم این دو نهاد را از خودشان می دانند.

۸۱ هزار و ۸۱۶ نفر در قالب ۴۴ هزار و ۸۲۴ خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره‌مند هستند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ