پیوستن به FATF یک ضرورت است/مجمع تشخیص مصلحت نظام سریع تر تصمیم گیری کند


لاهوتی با بیان اینکه پیوستن به FATF یک ضرورت برای کشور است، گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام هرچه سریع تر در این زمینه تصمیم گیری کند.

تبليغ

«مهرداد لاهوتی» در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان در مورد لزوم پیوستن کشور به FATF گفت: ما برای اینکه به اف ای تی اف بپیوندیم باید چهار لایحه را به تصویب می رساندیم که دو لایحه از این چهار لایحه به تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان رسید اما دو لایحه پالرمو و CFT به دلیل ایرادات شورا و اصرار مجلس بر مصوبه اش به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان مستقلین اظهار داشت: مجمع تشخیص مصلحت نظام باید هرچه سریع تر در مورد این دو لایحه تصمیم گیری کند چرا که تصویب این لوایح و پیوستن ما به اFATF یک ضرورت برای کشور است.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی پیوستن ما به FATF قطعا برای کشور لازم است، درست است دوستان مخالف آسیب هایی را که در مورد اینکه اگر به FATF بپیوندیم، مطرح می کنند و شاید این آسیب ها نیز وجود داشته باشند اما ما با حق شرط هایی که گذاشته ایم می توانیم این موارد را برطرف کنیم.

لاهوتی تصریح کرد: ما راهی به جز پیوستن به FATF نداریم و اگر مجمع سریع تر در این زمینه تصمیم گیری کند، قطعا به نفع کشور و مردم است./

پایان پیام/33


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ