سپاه پاسداران استکبار جهانی را به زانو درآورده است


رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: سپاه پاسداران استکبار جهانی را به زانو درآورده و مهم‌ترین هدف صیانت از انقلاب اسلامی است.

تبليغ

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، همایش من یک سپاهی ام در واکنش به اقدام اخیر آمریکا درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با حضور ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد، سردار فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه و سید محمود هاشمی مسئول بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون‌های دانشگاه آزاد در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در حال برگزاری است.

هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در این همایش ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در این همایش گفت: هدف از برگزاری این همایش برای حمایت از رکن رکین انقلاب، سپاه پاسداران و حمایت از اقدامات چهل ساله انقلاب و خداقوت به پاسداران غیور سپاه است که استکبار جهانی را به زانو درآورده و مهم‌ترین هدف صیانت از انقلاب اسلامی است.

وی افزود: تصمیم جنون آمیز رئیس جمهور آمریکا برخلاف قوانین حقوق بشری است، مقام معظم رهبری بار‌ها از گره خوردن حیات انقلاب با سپاه نام برده‌اند و امیدوارم مسئولان غربگرا به هوش آمده و از سپاه پاسداران صیانت کنند.

انتهای پیام/

گره خوردن حیات انقلاب با سپاهتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ