دشمنان هیچ زمانی نمی‌توانند مردم را از رهبری جدا کنند/ ملت ایران نشان دادند انقلاب اسلامی ارتباطی با مشکلات اقتصادی ندارد


رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دشمنان بدانند هیچ زمانی نمی‌توانند مردم را از رهبری جدا کنند. حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دشمنان بدانند هیچ زمانی نمی‌توانند مردم را از رهبری جدا کنند.

حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پیام امروز راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این ملت ثابت کردند در همه صحنه‌ها حماسه ساز هستند؛ نه سختی ها‌ی زندگی و نه مشکلات دشمنان هیچ تاثیری بر آنها ندارد و هیچ مانعی نمی‌تواند مقابل این سیل خروشان بایستد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تلاش دشمنان نتیجه نداشته است؟، اظهار کرد: تا زمانی که مردم با نظام هستند و‌ در پرتو ولایت فقیه حرکت می‌کنند موفق نخواهند بود و در نهایت هیچ زمانی نمی‌توانند مردم را از رهبری جدا کنند.

وی درباره پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن برای مسئولان، گفت: این راهپیمایی مسئولیت را برای مسئولان سنگین می‌کند و حضور پر شور مردم در راهپیمایی به این معنا نیست که از عملکرد همه مسئولان راضی هستند یا اینکه مشکلی ندارند بلکه ملت علی رغم مشکلات به وظیفه خود عمل کردند، باید دید آیا مسئولان هم‌ به وظایف خود عمل می‌کنند.

حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بیان کرد : مردم امروز نشان دادند که انقلاب اسلامی ارتباطی یا مشکلات معیشتی و اقتصادی ندارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها با بیان اینکه انقلاب اسلامی سبب ایجاد وحدت و تحکیم میان مردم شده است، گفت : البته مردم از مسئولان انتظار دارند تا با کار جهادی مشکلات را حل کنند.

وی ادامه داد: در دوران تحریم مدیران باید تلاش کنند مشکلات برطرف شود و به توان داخلی توجه داشته باشند.

رستمی یادآوری کرد: مردم پای انقلاب و امام شهیدان و رهبری خود ایستاده اند اما مسئولان ما باید فعال‌تر به مردم خدمت کنند.

گفتنی است؛ برای مشاهده عکس ها، فیلم ها، حاشیه‌ها و صحبت‌های مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران و سراسر کشور روی این لینک https://www.yjc.ir/fa/news/6829117 کلیک کنید.

انتهای پیام/

اظهارات نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمنتبليغ
تبليغ