95 درصد از دستگاه‌های شهربازی ابهر استاندارد نیست


شهردار ابهر گفت: 95 درصد از دستگاه‌های نصب شده در شهر بازی ابهر استاندارد نیست .

تبليغ

به گزارش ایسنا، محمدرضا ذوالقدری‌ها در نشست خبری شورا و شهردار، از ایجاد پارک چندمنظوره در ابهر خبر داد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته به زودی پارک چنده منظوره بین ابهر و شریف‌آباد ایجاد می‌شود .

وی با اشاره به خاموشی چراغ‌های بلوار وحدت و سرقت کابل‌های آن که تردد را در شب با مشکل روبه‌رو می‌کند، بیان کرد: متاسفانه پنج بار کابل‌های برق مسیر بلوار وحدت از میدان توحید شناط بالا به سمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر به سرقت رفته و علی‌رغم اینکه سارق هم دستگیر شده ولی چیزی عاید شهرداری نشده که با توجه به بالا بودن قیمت کابل، شهرداری متحمل خسارت شده است.

این مسئول عنوان کرد: بنا به درخواست‌های مردم و جلوگیری از حوادث ناگوار، به‌زودی با کابل‌کشی مجدد، روشنایی این مسیر دوباره برقرار خواهد شد .

شهردار ابهر با اشاره به جمع‌آوری دستگاهای بازی در پارک‌های ابهر، ادامه داد: متاسفانه بیش از۹۵ درصد از دستگاه‌های نصب شده در شهربازی، چه قدیم و چه جدید، استاندارد نیست .

وی افزود: در این راستا پیمانکار جذب شده به زودی کار نصب و بازسازی دستگاه‌های بازی با استاندارد و با امنیت خاطر بیشتر در فاز اول شهر بازی ابهر انجام خواهد شد .


انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ