انصراف خونه‌به‌خونه از حضور در فینال جام‌حذفی برابر استقلال!


مدیران باشگاه خونه به خونه بابل بعد از ناکامی در راهیابی به لیگ برتر، اعلام کردند در فینال جام حذفی شرکت نخواهند کرد. تیم خونه به خونه بابل در روز پایانی لیگ دسته اول نتوانست مقابل برق شیراز به نتیجه لازم دست یابد تا نساجی مازندران با درخشش بازیکنانش و پیروزی پرگل مقابل راه آهن بعد از 24 سال...

تبليغ
انصراف خونه‌به‌خونه از حضور در فینال جام‌حذفی برابر استقلال!

مدیران باشگاه خونه به خونه بابل بعد از ناکامی در راهیابی به لیگ برتر، اعلام کردند در فینال جام حذفی شرکت نخواهند کرد.

تیم خونه به خونه بابل در روز پایانی لیگ دسته اول نتوانست مقابل برق شیراز به نتیجه لازم دست یابد تا نساجی مازندران با درخشش بازیکنانش و پیروزی پرگل مقابل راه آهن بعد از ۲۴ سال به سطح اول فوتبال ایران راه یابد.

مسوولان خونه به خونه که این ناکامی و شکست اهداف‌شان در راهیابی به لیگ برتر شاکی هستند و عملکرد تیم راه آهن که هفته‌هاست سقوطش به دسته پایین‌تر قطعی شده را در این اتفاق بی‌تاثیر نمی‌دادند، اعلام کردند در فینال جام حذفی حاضر نخواهند شد.

قاسم حسن زاده پس از پایان دیدار تیم های خونه به خونه و برق شیراز که در نهایت منجر به عدم صعود تیم بابلی به لیگ برتر شد گفت: با احترام به همه هواداران می گویم که با توجه به اتفاقات رخ داده در لیگ دسته اول، تا زمانی که به آنها رسیدگی نشود در فینال جام حذفی حضور نخواهیم یافت.

خونه به خونه با صعود به فینال روز پنجشنبه این هفته باید برابر استقلال قرار گیرد و البته بعید است این ادعای احساسی بعد از ناکامی صعود تا آن زمان ادامه داشته باشد.

زیر خبر پاپ
پاپ
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

این مطلب را به اشتراک بگذارید email sms Facebook whatsapp

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ