آمار و ارقام هفته سی ام بوندس لیگا؛ از بهترین دقت پاس تاریخ لیگ تا ششمین اخراجی متفاوت برای وولفسبورگ


طرفداری- در هفته سی ام بوندس لیگا بایرن مونیخ توانست با پنج گل گربه سیاه را شکست دهد. شالکه دربی روهر را از دورتموند برد و وردربرمن کوفلت، کماکان بدون شکست در خانه باقی ماند.

نگاهی داریم به آمار و ارقام رقابت‌های هفته سی ام بوندس لیگا:

0

هیچ تیم میزبانی در این هفته شکست نخورد. پیش‌تر در فصل جاری، هفته ششم هفته‌ای بود که هیچ تیمی بازی خارج از خانه خود را پیروز نشد.

1

ساندرو واگنر برای اولین بار با پیراهن بایرن دبل کرد. او همچنین ششمین گلش با ضربه سر در فصل جاری را به ثمر رساند.

3

هوفنهایم برای اولین بار در بوندس‌لیگا طی سه بازی خانگی متوالی موفق به پیروزی با کلین‌شیت شد.

3

دیوی زلکه سومین دبل خود در بوندس‌لیگا و دومین دبلش در فصل جاری را با پیروزی هرتابرلین مقابل کلن تجربه کرد.

3

آینتراخت فرانفکورت برای اولین بار در این فصل بوندس‌لیگا سه بازی پیاپی را بدون پیروزی پشت سر گذاشت.

6

نیکلاس فولکروگ شش گل از 12 گل این فصلش را در یک ربع پایانی بازی به ثمر رسانده است. او بیش از هر بازیکن دیگری در لیگ در این مقطع زمانی از بازی گلزنی کرده است.

6

با اخراج فلیکس اودوکای در دیدار مقابل آگزبورگ، تعداد بازیکنان وولفسبورگ که در فصل جاری با کارت قرمز داور مواجه شدند به عدد 6 رسید! بیش از هر باشگاه دیگری در لیگ.

7

هوفنهایم برای اولین بار در این فصل طی هفت بازی اخیر بوندس‌لیگایی شکست نخورده است. در حال حاضر آن‌ها طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری لیگ را دارند.

7

نالدو هفتمین گلش را در فصل جاری را در دربی روهر به ثمر رساند. او در هیچ فصلی این تعداد گل را به نام خودش ثبت نکرده بود.

10

وردربرمن در 10 بازی خانگی تحت هدایت فلوریان کوفلت بدون شکست باقی ماند. شش پیروزی و چهار تساوی حاصل کار وردربرمن در این بازی‌ها بوده است. این مربی یک رکورد جدید در باشگاه ثبت کرده است. هیچ مربی در تاریخ وردربرمن در شروع کارش موفق به ثبت ده بازی خانگی بدون باخت نشده بود.

14

هامبورگ در چهاردهمین بازی خارج از خانه پیاپی نتوانست پیروز شود. آن‌ها آخرین بار در فصل‌های 1970/71 و 1972/73 چنین آمار ضعیفی را ثبت کرده بودند.

15

هانوفر در پنج رویارویی اخیرش با اشتوتگارت شکست نخورده و 11 امتیاز از 15 امتیاز ممکن را مال خود کرده است.

15

برای بار ششم تحت هدایت اشتفان روتنبک، کلن بازی جلو افتاده را نتوانست پیروز شود. سه تساوی و سه شکست حاصل کار کلن در این دیدارها بوده است.

24

شالکه در 24 بازی بوندس‌لیگایی اخیرش حداقل یک گل در هر بازی به ثمر رسانده است. این طولانی‌ترین روند گلزنی میان تمام باشگاه‌های بوندس لیگا در فصل جاری و همچنین دومین روند طولانی شالکه در تاریخ بوندس لیگا است.

36

باواریایی‌ها در 36 بازی خانگی اخیر بوندس‌لیگایی شکست نخورده‌اند.

50

کای هاورتز برای پنجاهمین بار در بوندس لیگا بازی کرد. حال با 18 سال و 307 روز سن، او جوان‌ترین بازیکن تاریخ بوندس لیگا است که به این تعداد بازی می‌رسد. هاورتز جای رکوردار پیشین، تیمو ورنر را گرفت. ورنر در 18 سال و 351 روز به 50 بازی رسیده بود.

66

در 66 دوئل بوندس‌لیگایی میان لورکوزن و فرانکفورت حداقل یک گل وجود داشته است.

94.8

در دیدار مقابل گلادباخ، بایرن مونیخ 94.8% دقت پاس داشت. این درصد پاس موفق از زمان ثبت آمار در بوندس لیگا بی سابقه بوده است.

104

روبرت لواندوفسکی صد و چهارمین گل بوندس‌لیگایی‌اش برای بایرن مونیخ را به ثمر رساند. تنها بازیکن خارجی که به این رکورد در بایرن مونیخ رسیده بود کلودیو پیزارو بود.

200

مارکو رویس در دربی روهر برای دویستمین بار با پیراهن دورتموند به میدان رفت. همچنین لوکاس پیشچک دویستمین بازی بوندس‌لیگایی‌اش برای دورتموند را انجام داد.

1000

گل‌های دیوی زلکه برای هرتابرلین، 999 ـمین و 1000 ـمین گل تاریخ هرتابرلین در بوندس‌لیگا بود.

1034

یوپ هاینکس 1034 بازی بوندس‌لیگایی به عنوان بازیکن و سرمربی را به نام خود ثبت کرد.

2500

گل کونوپلیانکا نه تنها شالکه را در دربی پیش انداخت، بلکه دو هزار و پانصدمین گل بوندس‌لیگایی تاریخ باشگاه بود.

تبليغ
تبليغ