مدرک تکان دهنده از سفر در زمان / مردی که عکسی از لس آنجلس در سال 5000 میلادی را نشان می دهد/ویدیو


یک مسافر زمان که ادعا می کند 3000 سال به آینده سفر کرده است، طی یک مصاحبه در ویدیویی عکسی از سال 5000 میلادی را نشان می دهد که شهر لس آنجلس کاملا زیر آب رفته است. این ویدیو که در کانال ApexTV یوتیوب منتشر شده، مصاحبه با مردی که در پارک نشسته را نشان می دهد که از چگونگی مسافر زمان شدن می گوید.البته وی چهره وی در ویدیو...

یک مسافر زمان که ادعا می کند ۳۰۰۰ سال به آینده سفر کرده است، طی یک مصاحبه در ویدیویی عکسی از سال ۵۰۰۰ میلادی را نشان می دهد که شهر لس آنجلس کاملا زیر آب رفته است.

این ویدیو که در کانال ApexTV یوتیوب منتشر شده، مصاحبه با مردی که در پارک نشسته را نشان می دهد که از چگونگی مسافر زمان شدن می گوید.البته وی چهره وی در ویدیو تار شده و صدایش را نیز تغییر داده اند.

ادوارد می گوید در سال ۲۰۰۴ وارد پروژه فوق سری شده که به او فرصتی برای بازدید از آینده را داده است.

مطالب مرتبط:

اثبات سفر در زمان /مجسمه‌های باستانی که کیف‌هایی با طراحی مدرن در دست دارند!+عکس

تصویر زنی در فیلم سیرک چارلی چاپلین در حال صحبت با موبایل؛ آیا سفر در زمان واقعیت دارد؟/فیلم

ماجرای بل، ماشین زمان واقعی نازی‌ها!+عکس

او در طی مصاحبه عکسی از جیبش بیرون می آورد که طبق ادعای وی مربوط به ۳۰۰۰ سال بعد است. ادوارد می گوید این عکس شهر لس آنجلس را نشان می دهد که کاملا زیر آب رفته است.

او می گوید:« وقتی به آنجا رسیدم، آنچه می دیدم باور نکردنی بود. من روی یک پلتفرم چوبی ایستاده بودم، البته ساختمان ها، خانه و همه چیز از چوب ساخته شده بود. پس از چند دقیقه متوجه شدم که این شهر لس آنجلس است که زیر آب رفته.»

ادوارد در ادامه از گرم شدن زمین و آب شدن همه یخ ها می گوید که باعث شده کل دنیا زیر آب برود. او همچنین ادعا می کند که با مردم سال ۵۰۰۰ میلادی صحبت کرده است.

مصاحبه این مرد در حالی منتشر شده که هفته گذشته شخص دیگری از سفر در زمان و رفتن به سال ۲۱۱۸ میلادی گفته و عکسی از آن زمان نشان داده است.

در ادامه ویدیوی مصاحبه این فرد را ببینید:

همچنین بخوانید:

عکسی از دنیا در سال ۲۱۱۸ توسط مسافر زمان پروژه مخفی سیا منتشر شد! + عکس

منبع: express.co.uk


تبليغ