پومپئو در سفر به قطر دنبال چه بود؟


پومپئو در سفر به قطر دنبال چه بود؟

پومپئو که امروز پس از پایان سفرش به امارات و گفتگو با مقامات این کشور بلافاصله به قطر سفر کرده است، در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر درباره دیدارش با امیر قطر نوشت: مفتخرم که امروز در دوحه با آل ثانی [شیخ تمیم بن حمد]امیر قطر دیدار کردم.

پومپئو در سفر به قطر دنبال چه بود؟
وزیر امور خارجه آمریکا پس از دیدار با امیر قطر در پیامی توئیتری ضمن ابراز خرسندی از این دیدار مدعی شد که همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های مختلف بسیار قوی بوده و همچنان در حال بهبود است.

«مایک پامپئو» وزیر امور خارجه شنبه شب در پیامی توئیتری از دیدار امروز خود با «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر ابراز خرسندی کرد.

پومپئو که امروز پس از پایان سفرش به امارات و گفتگو با مقامات این کشور بلافاصله به قطر سفر کرده است، در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر درباره دیدارش با امیر قطر نوشت: «مفتخرم که امروز در دوحه با آل ثانی [شیخ تمیم بن حمد]امیر قطر دیدار کردم. ما درباره همکاری‌های قوی دوجانبه در زمینه مبارزه با تروریسم و همکاری در پایگاه هوایی العدید تبادل نظر کردیم.»

وی افزود: «تجارت دوجانبه و سرمایه‌گذاری میان دو کشور هر سال در حال رشد است و ما همچنان در حال تقویت رفاه دوجانبه هستیم.»


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه بین‌الملل


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location