خبر خوش برای پاری سن ژرمن


خبر خوش برای پاری سن ژرمن

سرمربی پاری سن ژرمن تایید کرد نیمار ستاره برزیلی این تیم در بازی سه شنبه مقابل لایپزیش در لیگ قهرمانان از ابتدا به عنوان بازیکن فیکس به میدان خواهد رفت. نوشته خبر خوش برای پاری سن ژرمن اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

خبر خوش برای پاری سن ژرمن

نیمار بازگشت؛ امید PSG به موفقیت در اروپا
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۶
خبر خوش برای پاری سن ژرمن

سرمربی پاری سن ژرمن تایید کرد نیمار ستاره برزیلی این تیم در بازی سه شنبه مقابل لایپزیش در لیگ قهرمانان از ابتدا به عنوان بازیکن فیکس به میدان خواهد رفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در جریان شکست ۳-۲ تیم فوتبال پاری سن ژرمن مقابل موناکو در بازی دیشب دو تیم نیمار ستاره برزیلی PSG بعد از مدتی دور بودن از میادین به دلیل مصدومیت به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت ولی نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. اما سرمربی PSG در پایان بازی تایید کرد که نیمار روز سه شنبه در دیدار تیمش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لایپزیش به عنوان بازیکن فیکس‌، از ابتدا در میدان خواهد بود.

توماس توخل در پایان بازی دیشب از عملکرد تیمش در نیمه دوم بازی به تندی انتقاد کرد. اما تنها نقطه مثبت برای PSG در بازی دیشب بازگشت نیمار از مصدومیت بود. نیمار در دقیقه ۶۰ از روی نیمکت برخاسته و به میدان فرستاده شد. آخرین باری که او با پیراهن PSG بازی کرده بود به بازی مقابل باشاک شهیر ترکیه در تاریخ ۲۸ اکتبر برمی گشت.

توخل در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

” بازی مقابل لایپزیش یک بازی بسیار دشوار خواهد بود. ما حتی اگر این باز را هم می بردیم در دشواری بازی با لایپزیش تفاوتی ایجاد نمی شد. مجبور بودیم کیلیان امباپه را بیرون بکشیم تا ریسک نکنیم. مارکینیوش و نیمار هم دقایقی بازی کردند. نیمار با عزم راسخ تلاش می کند و در بازی مقابل لایپزیش از ابتدا در ترکیب ما فیکس خواهد بود”.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال خارجی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location