استاندار کرمان: شهید سلیمانی نماد تفکر بسیجی است


استاندار کرمان: شهید سلیمانی نماد تفکر بسیجی است

کرمان- ایرنا- استاندار کرمان به مناسبت هفته بسیج، گفت: برای تحقق اهداف تبیین شده در گام دوم انقلاب، فرهنگ و تفکر بسیجی باید بیش از پیش در کشور تقویت شود و مکتب شهید سلیمانی در این مسیر راهگشا و چراغ راه است.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند درپیامی که امروز(شنبه ) به مناسبت هفته بسیج انتشار داده ،آورده است: بسیج شجرۀ طیبه ای است که با درایت معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) در گلزار معطر انقلاب اسلامی رویید، بالنده شد و به بار نشست .

استاندار کرمان با تاکید بر این مطلب که شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد تفکر بسیجی است، تصریح کرده است : همه باید شاخص ها و مولفه های مکتب شهید سلیمانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و آن را ترویج دهیم.

زینی وند گفت: برکات این نهاد مردمی، از زمان تشکیل تاکنون در عرصه های مختلف بویژه در نخستین سال های پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، سازندگی و آبادانی، پیشرفتهای علمی و فناورانه و دیگر رویدادها در جامعه جاری است. این دستاوردها در پرتو جهان بینی و تدبیر بنیانگذار فرزانه انقلاب اسلامی و اندیشه های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به دست آمد که بسیج را مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی، نامید.

به گفته استاندار بسیج نهادی وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی و حیاتی جامعه است و با بخش های دیگر نظام پیوندی ماندگار و ناگستنی دارد.

زینی وند تاکید کرد: بسیج نیرویی استراتژیک است واهمیت و جایگاه آن نه تنها در داخل بلکه برای دشمنان انقلاب اسلامی نیز به خوبی مشهود است؛ این ویژگی‌ها از بسیج نیرویی اثر گذار و قابل اتکا در تحکیم پایه های مستحکم انقلاب اسلامی و پایداری امنیت ملی ساخته است.

در بخش دیگری از این پیام می خوانیم: بسیج به عنوان یکی از منابع بسیار مهم تولید سرمایه اجتماعی و انسجام ملی، در تولید امنیت نرم نظام و موفقیت راهبرد دفاع همه جانبه، جایگاه حساس و مهمی دارد.

این پیام چنین ادامه یافته است: بسیجیان در هر جا که نظام و مردم نیاز دارند حاضر و آماده ایثار و جان فشانی هستند. امروز یکی از این عرصه های مهم؛ پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا است که بدون شک نقش بسیج در جذب و سازماندهی نیروهای جهادی فعال در مدیریت بحران کرونا، کمک های مومنانه و حضور فعالانه در کارگروه های بهداشت و درمان بسیار اثرگذار و همراه با اقدامات موثر بوده است.

در بخش پایانی این پیام آمده است: اینجانب با تبریک هفته بسیج و فرا رسیدن پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی(ره) به ملت شریف ایران بویژه مردم شهیدپرور استان کرمان، امیدوارم اقشار مختلف بسیج در دستیابی به اهداف متعالی این نهاد موفق و سرفراز باشند.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location