نسخه Sahara Horizon تویوتا لندکروزر معرفی شد


نسخه Sahara Horizon تویوتا لندکروزر معرفی شد
تویوتا نسخه ای خاص و تولید محدود از لندکروزر را برای بازار استرالیا معرفی نموده است که Sahara Horizon اسم دارد و تنها در ۴۰۰ دستگاه عرضه خواهد شد.

تویوتا لندکروزر Sahara Horizon طبق نسل LC200 ساخته شده است و تنها به تعداد ۴۰۰ دستگاه از آن با قیمت ۸۶ هزار و ۳۳۵ دلار به تولید خواهد رسید. این مدل لندکروزر دارای تفاوت هایی با مدل های استاندارد است که آنرا تبدیل به نمونه ای متمایز می کند. به عنوان مثال جلوپنجره ی Sahara Horizon مشکی رنگ است و چراغ های اصلی و مه شکن ها نیز دودی هستند. درون کابین نیز برخی تغییرات کوچک اعمال شده است.

صندلی ها دارای پوشش چرم با دوخت های مخصوصی هستند و روی پشت سری ها نیز نام لندکروزر به چشم می خورد. از دیگر تجهیزات این مدل میتوان به دستور چرمی با گرمکن، دوخت خاص پنل درها، سقف مشکی با تزئینات کرومی و چراغ خوش آمدگویی درهای جلو و عقب اشاره کرد. این چراغ خوش آمدگویی در هنگام بازکردن درها عبارت Land Cruiser را روی زمین روشن می کند.

نسخه Sahara Horizon تویوتا لندکروزر معرفی شد

از دیگر امکانات این لندکروزر میتوان به چراغ های جلو LED، رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی، مونروف، سیستم تهویه ی خودکار چهارگانه، گرمکن و سردکن صندلی های جلو با تنظیم برقی، سیستم صوتی حرفه ای، سیستم رهیاب ماهواره ای و تجهیزات کمک راننده سفارشی Toyota Sense اشاره کرد.

به گفته ی شان هنلی، معاون فروش و بازاریابی تویوتا استرالیا:

تاریخ تویوتا در استرالیا با عرضه ی نخستین مدل لندکروزر در این کشور شروع شد و در سال ۱۹۵۸ در Snowy Mountains Hydro Scheme استفاده شدند. بعد از آن لندکروزر نقشی کلیدی را برای مردم استرالیا بازی می کند. مدل جدید Sahara Horizon طراحی ظاهری خاصی را به مشتریان ارائه می دهد و در توانایی های جاده ای و خارج از جاده ای چیزی از دیگر مدل های لندکروزر کم ندارد.

زیر کاپوت لندکروزر Sahara Horizon از پیشرانه ی ۴.۵ لیتری V8 توربودیزل استفاده شده است که میتواند ۲۶۸ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن متر گشتاور در ۱۶۰۰ تا ۲۶۰۰ دوربردقیقه تولید کند. انتقال نیرو به هر چهار چرخ با استفاده از یک جعبه دنده ۶ دنده ی خودکار انجام می شود که دارای دنده ی کمکی است.

نسخه Sahara Horizon تویوتا لندکروزر معرفی شد
نسخه Sahara Horizon تویوتا لندکروزر معرفی شد
نسخه Sahara Horizon تویوتا لندکروزر معرفی شد


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه خودرو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location