نقاط قوت و ضعف خدمات‌رسانی به گردشگران در گناوه شناسایی شود


نقاط قوت و ضعف خدمات‌رسانی به گردشگران در گناوه شناسایی شود

گناوه - ایرنا- فرماندار گناوه گفت: نقاط قوت و ضعف خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی در این شهرستان توسط ستاد هماهنگی خدمات سفر شناسایی و بررسی شود و زمینه تصمیم‌گیری مناسب باهدف خدمت باکیفیت و بیشتر به هموطنان بوجود آید.

غلامرضا مهرجو روز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان گفت: هدف اصلی ستاد باتوجه به اینکه شهرستان در طول سال مسافران زیادی را با رویکرد خرید کالا در وهله اول و استفاده تفریحی از ساحل و دریا پذیرا می‌شود، توسعه گردشگری و جذب بیشتر هموطنان است که باید با ارایه راهکار مناسب و برنامه‌ریزی لازم در این زمینه تلاش بیشتری صورت گیرد.

وی افزود: به موازات توسعه گردشگری رونق اقتصادی با رویکرد اشتغال‌زایی نیز باید برای مردم این شهرستان اتفاق بیافتد.

مهرجو اظهارداشت: در زمینه ساماندهی موتورهای چهارچرخ با درنظرگرفتن مکانی که باعث برهم زدن آسایش و رفاه گردشگران و مردم این منطقه نشود، چاره اندیشی صورت گیرد.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر گناوه گفت: ساماندهی پارکینگ‌ها و اغذیه فروشی‌ها در برنامه کاری ستاد قرار گیرد.

وی افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی و اعضای ستاد هماهنگی خدمات باید تلاش کنیم با ارایه راهکار باکیفیت و نظارت قوی به هموطنانی که در تعطیلات نوروز به این شهرستان وارد می شوند، خدمات با کیفیت ارایه شود.

مهرجو بیان کرد: مسافران و گردشگرانی که در تعطیلات نوروز به این شهرستان سفر می‌کنند باید با فراهم کردن آرامش و امنیت لازم و تامین حداقل نیازهای آنان با خاطره خوشی این دیار را ترک کنند.

فرماندار گناوه گفت: مصوبه‌های ستاد خدمات هماهنگی سفر بموقع اجرایی و کمیته‌ها به برگزاری جلسات با زیرمجموعه خود اقدام کنند.

نقاط قوت و ضعف خدمات‌رسانی به گردشگران در گناوه شناسایی شود

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناوه گفت: دستورالعمل ستاد برای نوروز ۱۳۹۹ ابلاغ که به اعضای ستاد ارایه شده‌است.

حمزه بهاگیر افزود: در این نشست مصوبه‌های جلسه قبل بررسی و تصمیم‌گیری لام اتخاذ خواهد شد.

شهرستان‌ گناوه در شمال استان بوشهر به‌لحاظ دارا بودن جاذبه‌های متعدد نظیر ساحل و دریا، ارزانی سفر و اقامت، وفور کالاهای خارجی و آب و هوای مناسب در ماه‌های پایانی سال و تعطیلات نوروز به قطب گردشگری داخلی و یکی از پر رونق‌ترین شهرهای گردشگری جنوب کشور و اقامت‌پذیر تبدیل شده‌است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!