از اعتراضات و مطالبان به حق مردم حمایت می‌کنیم


از اعتراضات و مطالبان به حق مردم حمایت می‌کنیم

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه اغتشاش و اغتشاشگران محکوم هستند، گفت: از اعتراضات و مطالبات به حق مردم حمایت می‌کنیم.

به گزارش افکارنیوز،

ابوالقاسم رئوفیان فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اغتشاشات اخیر اظهار کرد: اغتشاش و اغتشاشگران محکوم هستند، زیرا مردم، مجلس، دولت و قوه قضائیه اغتشاش را ما برنمی‌تابند.

اخبار سیاسی- او ادامه داد: اغتشاشگران که با اقدام خود امنیت ملی کشور را به خطر می‌اندازند، نمی‌توانند دایه دوستی با مردم داشته باشند، اغتشاشگران با دشمنان ملت همراهی می‌کنند، دشمنانی که در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و از این سو اغتشاشگران از طرف دشمنان جمهوری اسلامی حمایت می‌شوند.

رئوفیان تصریح کرد: قطعاً صف اغتشاشگران از مردمی که نسبت به دولت و مشخصاً افزایش نرخ بنزین اعتراض دارند از اغشاشگران جداست، از سال ۹۶ که مجلس افزایش نرخ بنزین را تصویب کرد، قیمت حامل‌های انرژی و بنزین باید هر سال درصدی فزایش پیدا می‌کرد و اگر دولت این کار را انجام می‌داد، ما در سال ۹۸ دیگر این مشکل را نداشتیم.

فعال سیاسی اصولگرا گفت: وقتی اتفاق غیرمنتظره افزایش نرخ بنزین مردم را به یکباره شوکه کرد، مردم هم اعتراض کردند، منتها دشمن که از سال‌ها پیش سناریوی آشوب را طراحی کرد بود، از این فرصت قصد سوءاستفاده داشت و به عوامل خود ماموریت داد تا در سطح کشور آشوب و اغتشاش به وجود آورند که به نتیجه نرسید.

او با بیان اینکه اغتشاش و اغتشاشگران محکوم هستند، گفت: از اعتراضات و مطالبات به حق مردم حمایت می‌کنیم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ