با توجه به این که صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم تلقی می شود باید در نظر داشت که مصرف آن در روز به ویژه برای کودکان بسیار لازم و ضروری است. مادران جوان همیشه در تلاش هستند تا برای فرزند دلبندشان بهترین مواد غذایی را هم از نظر سلامت و هم از نظر مقوی بودن فراهم کنند. تزیین صبحانه کودک به شیوه های جذاب و زیبا با رنگ های متنوع به طوری که دارای مواد مغذی نیز باشد باعث جذب و تشویق کودکان به خوردن صبحانه می گردد که این امر در رشد و سلامت آن ها نیز تاثیر گذار می باشد.

تزیین غذا و مواد خوراکی ایده بسیار خوبی برای افزایش اشتها و میل به خوردن است که هر بانوی باسلیقه ایی باید با ترفندهایی در این زمینه آشنا باشد، تزیین غذای دونفره، تزیین سفره و هنر سفره آرایی برای مهمانی، تزیین میوه ساده و مجلسی، تزیین سالاد، تزیین کیک و شیرینی و…. از جمله برخی از این تزیینات به شمار می روند که با یادگیری آنها می توانید هنر و سلیقه خود را به نمایش بگذارید. تزیین عصرانه و صبحانه نیز از جمله همین موارد می باشد که با ایده های جذاب و خاص می توانید آن را انجام دهید.

انواع مدل های تزیین صبحانه کودک

کودکان امروزه میل زیادی به خوردن صبحانه ندارند بنابراین به شما توصیه می کنیم که با تزیین بشقاب صبحانه با کمی خلاقیت همراه با مواد غذایی متنوع و جالب در عین حال سالم زمینه را برای جذب و ترغیب کودک به غذا فراهم کنید. بهتر است که در مهد و مدارس نیز برای تشویق کودکان به خوردن این وعده غذایی از شیوه های خاص برای تزیین ظرف غذای کودک استفاده نمایند. در ادامه تصاویری از مدل های تزیین شده صبحانه کودک را برای مشاهده شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

مدل تزیین تخم مرغ برای صبحانه کودک

صبحانه کودک با تزیین عروسکی

استفاده از تخم مرغ برای تزیین صبحانه

استفاده از سبزیجات در تزیین غذای کودک

تزیین عروسکی تخم مرغ آب پز

تزیین میوه و صبحانه برای کودکان به شکل لاک پشت

مدل تزیین شده غذای کودک به شکل بسیار زیبا

دیزاین صبحانه برای بچه ها

صبحانه تزیین شده به شکل عروسکی

انواع بشقاب صبحانه تزیین شده با مواد غذایی مختلف

تخم مرغ با تزیین ساده برای صبحانه کودکان

تزیین نیمرو برای صبحانه کودکان

صبحانه برای کودکان به شکل فانتزی

صبحانه اشتها آور برای کودکان

بشقاب صبحانه تزیین شده به شکل خرگوش با میوه

تزیین نان تست برای صبحانه کودکان

ساندویچ های تزیین شده با سبزیجات با بچه ها

لقمه های تزیین شده بسیار جذاب برای صبحانه

ظرف صبحانه جالب به شکل عروسک خرس

بشقاب صبحانه بسیار لذیذ برای کودکان

تزیین کردن زیبای صبحانه با سبزیجات مفید

تزیین صبحانه به شکل ماشین برای پسر بچه ها

میوه آرایی کودکانه برای صبحانه

تزیین صبحانه به شکل شخصیت کارتونی

ظرف صبحانه تزیین شده با رنگ های مختلف

میوه آرایی جذاب برای بشقاب صبحانه

دیزاین ظرف صبحانه به شیوه بسیار زیبا

بشقاب تزیین شده زیبا به شکل زنبور

تزیین کردن صبحانه بچگانه زیبا و جذاب

با جذاب ترین و زیباترین ایده ها برای تزیین صبحانه کودکان آشنا شدید، حال می توانید با الگوبرداری از این مدل های خاص، تزیینات جذابی داشته باشید. همچنین می توانید برای آشنایی با دیگر ایده ها و تزیینات جدید و متنوع به بخش سفره آرایی مجله ما مراجعه کنید و از بهترین و متنوع ترین مطالب ما دیدن نمایید.