مدل دستکش بافتنی زنانه و دخترانه با طرح های دوست داشتنی و زیبا


دستکش از انواع پوشش های مناسب برای فصول سرد سال است که در انواع طرح های متنوع انگشتی و بدون انگشت موجود می باشد و شما می توانید از بین این طرح های متنوع مدل دستکش بافتنی زیبا و شیکی را برای خود انتخاب نمایید. مدل دستکش بافتنی با طرح های زیبا و شیک با نزدیک شدن به فصل سرما بازار خرید لباس های بافتنی نظیر بلوز بافتنی و کلاه و شال گردن بافتنی و...

تبليغ

دستکش از انواع پوشش های مناسب برای فصول سرد سال است که در انواع طرح های متنوع انگشتی و بدون انگشت موجود می باشد و شما می توانید از بین این طرح های متنوع مدل دستکش بافتنی زیبا و شیکی را برای خود انتخاب نمایید.

مدل دستکش بافتنی با طرح های زیبا و شیک

با نزدیک شدن به فصل سرما بازار خرید لباس های بافتنی نظیر بلوز بافتنی و کلاه و شال گردن بافتنی و دستکش بافتنی و … گرم شده است و شما می توانید از بین این طرح ها لباس گرم مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کنید. در ادامه انواع مدل دستکش بافتنی را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

طرح های دستکش بافتنی زنانه و دخترانه

برای بافت دستکش از بافت های طرح دار و ساده و برجسته استفاده می شود که هر یک از این بافت ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند همچنین دستکش های زنانه و دخترانه را می توانید به کمک میل بافتنی و میل قلاب بافی و ماشین بافتنی ببافید.

انتخاب رنگی مناسب برای دستکش بافتنی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ دستکش را با توجه به رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان انتخاب نمایید همچنین می توانید رنگ دستکش را با رنگ کلاه و شال گردن خود ست کنید.

دستکش های بافتنی در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند همچنین در بافت برخی از دستکش ها از ترکیب دو یا چند رنگ کاموا استفاده می شود.

مدل دستکش بافت

دستکش بافتنی کار شده

دستکش بافتنی شیک

دستکش بافتنی دخترانه

طرح دستکش بافت

دستکش دخترانه شیک و زیبا

دستکش شیک بافت

دستکش بافت رنگی

دستکش بافت زنانه

ست دستکش و کلاه بافتنی

مدل دستکش بافت

دستکش طرح برجسته

دستکش ساده

طرح دستکش ساده دخترانه

دستکش شیک و جدید

دستکش شیک و جدید

دستکش بافتنی

دستکش پنج انگشتی

دستکش شیک بافت

دستکش های بافتنی در انواع طرح های مختلف پنج انگشتی و بدون انگشت و تک انگشتی بافته می شوند و اگر شما تمایل دارید در فصل زمستان دست هایتان را به خوبی گرم نگه دارید بهتر است از دستکش های پنج انگشتی استفاده نمایید.

برای تزیین دستکش های بافتنی زنانه و دخترانه می توانید از گل های بافتنی و سایر وسایل تزیینی استفاده نمایید و جذابیت طرح دستکش هایتان را تکمیل نمایید.

مدل دستکش بافت

دستکش بافتنی شیک

دستکش شیک و جذاب دخترانه

طرح دستکش بافتنی

دستکش ساده بافتنی

ست دستکش و کلاه بافتنی

مدل دستکش بافت دخترانه زیبا و جذاب

دستکش بافت طرح برجسته

دستکش طرح دار و فانتزی بافتنی

مدل دستکش طرح دار دخترانه

دستکش بافت دخترانه رنگی

دستکش زیبا و شیک دخترانه

دستکش نارنجی و سفید دخترانه

مدل دستکش بافت شیک

دستکش دخترانه

دستکش زنانه جدید

دستکش سفید دخترانه

در این مطلب تصاویری از انواع مدل دستکش بافتنی طرح دار و ساده را پیش رو داشتید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و مورد توجه تان قرار بگیرند.

منبع : آرگا



تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ