تلگرام

یک ستاره دیگر از استقلال جدا می شود؟ ناز ستاره ملی پوش کار دستش داد!


یکی از مدیران استقلال گفت با توجه به بلاتکلیفی باشگاه و در دسترس نبودن کریمی آنها دیگر تمایلی برای تمدید قرارداد این بازیکن ندارند و احتمالابه دنبال خرید یک هافبک دفاعی دیگر هستند. نوشته یک ستاره دیگر از استقلال جدا می شود؟ ناز ستاره ملی پوش کار دستش داد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

یک ستاره دیگر از استقلال جدا می شود؟ ناز ستاره ملی پوش کار دستش داد!

استقلال قید علی کریمی را هم می زند؟
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ | ۷:۲۳

یکی از مدیران استقلال گفت با توجه به بلاتکلیفی باشگاه و در دسترس نبودن کریمی آنها دیگر تمایلی برای تمدید قرارداد این بازیکن ندارند و احتمالابه دنبال خرید یک هافبک دفاعی دیگر هستند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

برخلاف روزبه چشمی که فتحی اعلام کرد استقلال دیگر قصد همکاری با او را ندارد، علی کریمی از گزینه های مدنظر آبی ها برای تمدید قرارداد بود و در کنار وریا غفوری اولین بازیکنانی بودند که در نقل و انتقالات باب مذاکره با آنها باز شد.

بطوریکه حتی تاکید استراماچونی نیز بر حفظ هافبک دفاعی سابق سپاهان بود.

با این وجود علی کریمی اولویت خود را بر لژیونر شدن گذاشت و تاکنون به درخواست استقلال برای تمدید قرارداد استقلال پاسخ مثبتی نداده است.

البته او هنوز نتوانسته با تیم خارجی‌ای به توافق برسد و همین موضوع شایعه ماندنش در استقلال را بیشتر می‌کند.

با این حال بی توجهی علی کریمی به درخواست‌های مکرر باشگاه و مشکل و چالش قدیمی که برخی ازمدیران استقلال با مدیر برنامه‌های این بازیکن دارند، تمدید قرارداد او را را با اما و اگرهای فراوانی روبه‌رو کرده است.

یکی از مدیران استقلال نیز در این خصوص گفت با توجه به بلاتکلیفی باشگاه و در دسترس نبودن کریمی آنها دیگر تمایلی برای تمدید قرارداد این بازیکن ندارند و احتمالابه دنبال خرید یک هافبک دفاعی دیگر هستند. آی اسپورتتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ