تلگرام

16 فروند شناور صیادی سوخت قاچاق در ماهشهر توقیف شدند


اهواز- ایرنا- جانشین مرزبانی خوزستان گفت: 16 فروند شناور صیادی به اتهام صید غیرمجاز و فروش غیرقانونی سوخت قاچاق متوقف شدند.

تبليغ

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرزبانی خوزستان سرهنگ نادر سهیلی پنجشنبه اظهار داشت: مأموران پایگاه دریابانی ماهشهر طی گشت زنی در حوزه استحفاظی در منطقه خور سمایلی و خورهای فرعی اطراف آن ۱۶ فروند قایق صیادی را مشاهده کردند.

وی افزود: این قایق‌ها دارای موتورهایی با اسب بخار و فاقد پلاک، مدارک دریانوردی، دفترچه تردد و اوراق شناسایی بودند و با هدف صیادی اقدام به بارگیری مقادیر زیادی مواد سوختی یارانه‌ای کرده بودند.

وی بیان کرد: این شناورها بدون هیچ گونه فعالیت صیادی و صرفاً با هدف فروش این مقدار مواد سوختی به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس اقدام به فروش غیرقانونی گازوئیل قاچاق کرده‌اند.

سرهنگ سهیلی تصریح کرد: مقادیری صید غیرمجاز، سوخت و ۲۶ رشته تور در خلال این عملیات کشف و ۱۴ نفر در این زمینه دستگیر شدند.

وی گفت: شناورهای مذکور توقیف و ناخدای هریک از آنها به اتهام صید غیرمجاز، اقدام غیرقانونی و قاچاق منابع سوختی کشور دستگیر و با تشکیل پرونده و مستندات قانونی تحویل مراجع قانونی شد.

۹۵۹۴/۳٠۲۲تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ