تلگرام

ردبول: هیچ عذر و بهانه ای از طرف پیر گسلی قابل قبول نیست


فرمول یک ایران – مشاور تیم ردبول، دکتر هلموت مارکو می گوید که پس از بررسی شاسی RB15 توسط تیم، دیگر هیچ عذر و بهانه ای از طرف پیر گسلی قابل قبول نیست. در حالی که مکس ورشتپن پیروزی مسابقه اتریش را کسب کرد اما گسلی با کسب هفتمی توسط هم تیمی اش نیز لپ شد. تیم در پاسخ به شکایات گسلی، شاسی خودروی او را به طور کامل بررسی کرد اما هیچ مشکلی پیدا نشد و...

تبليغ

فرمول یک ایران – مشاور تیم ردبول، دکتر هلموت مارکو می گوید که پس از بررسی شاسی RB15 توسط تیم، دیگر هیچ عذر و بهانه ای از طرف پیر گسلی قابل قبول نیست.

در حالی که مکس ورشتپن پیروزی مسابقه اتریش را کسب کرد اما گسلی با کسب هفتمی توسط هم تیمی اش نیز لپ شد. تیم در پاسخ به شکایات گسلی، شاسی خودروی او را به طور کامل بررسی کرد اما هیچ مشکلی پیدا نشد و مارکو به او هشدار داد که بهانه هایش را تمام کند و بر روی بهبود تمرکز داشته باشد:

کمی عذر و بهانه برای اتریش وجود داشت. ما در تمرینات بال جلوی او را تغییر دادیم و بال جلوی او همانند خودروی مکس نبود. اما این موضوع توجیه کننده فاصله بین آنها نیست.

پیر گسلی

مارکو در ادامه افزود:

دیگر خودرو و گسلی باید عملکردشان را نشان دهند. او همیشه به دنبال پیدا کردن مشکل در خودرو و شاسی است. ما به آنها نگاهی انداختیم ولی خبری از مشکل نبود.

برنامه حال حاضر ما حمایت از او تا حدممکن است. او از ابتدا تنظیمات مکس را دریافت می کرده زیرا مکس راننده با تجربه بوده و تیم مهندسی با تجربه تری در اختیار دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ