تلگرام

خبری جدید درباره مذاکره مهدی رحمتی با باشگاه پدیده !


دروازه بان استقلالی ها در جاده قدیم کرج با مدیران پدیده مذاکره کرده و با آنها به توافق رسید. نوشته خبری جدید درباره مذاکره مهدی رحمتی با باشگاه پدیده ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

خبری جدید درباره مذاکره مهدی رحمتی با باشگاه پدیده !

مهدی رحمتی در جاده قدیم کرج با مدیران پدیده مذاکره کرد
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۲ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۸

دروازه بان استقلالی ها در جاده قدیم کرج با مدیران پدیده مذاکره کرده و با آنها به توافق رسید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هر چند مدیران پدیده ترجیح می دهند که توافق با مهدی رحمتی را تکذیب کنند و مدیران استقلال سیاست سکوت اتخاذ کردند اما انتقال مهدی رحمتی به پدیده مشهد به سر انجام رسیده و این بازیکن لیگ نوزدهم با پیراهن تیم جدیدی در لیگ برتر به میدان می رود.

رحمتی سه شنبه شب در جلسه ای که از ساعت ۹ شب آغاز شد و تا نیمه شب ادامه داشت، با توجه به درخواست گل محمدی با مدیران پدیده مذاکره کرد و در نهایت مدیران این مجموعه که در دفتر کار خود در شهر خودرو و در جاده کرج میزبان رحمتی بودند توانستند او را مجاب کنند تا برای امضای قرارداد با این باشگاه مشهدی که سال آینده در لیگ قهرمانان حضور دارد، مخالفت نکرده و راهی نماینده مشهد در لیگ برتر شوند.

رحمتی پیش از این دو مرتبه استقلال را ترک کرده بود و حالا انتقال او به نماینده مشهد که هدایت آن را یکی از دوستان قدیمی رحمتی بر عهده دارد می تواند تجربه ای متفاوت در سال های پایانی فوتبال او باشد که در این مدت با فراز و نشیب زیادی همراه بوده است.

کاپیتان استقلال فعلا این مذاکره و یا توافق را تایید نکرده است اما این موضوع تا روزهای آینده به صورت رسمی از سوی هر دو طرف اعلام شود.

منبع: ورزش سهتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ