تلگرام

رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 98


شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جدول رده بندی کیفی خودروهای داخلی را برای اردیبهشت 98 منتشر کرد که بر اساس آن، باکیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شده است. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودرو در اردیبهشت 98 را منتشر کرد. بر اساس این گزارش، در... نوشته رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 98...

تبليغ

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جدول رده بندی کیفی خودروهای داخلی را برای اردیبهشت 98 منتشر کرد که بر اساس آن، باکیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شده است.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودرو در اردیبهشت 98 را منتشر کرد. بر اساس این گزارش، در اردیبهشت ماه 1398 تعداد 55 هزار و 532 دستگاه خودرو تولید شد که 99 درصد از آن به خودروهای سبک و 1 درصد به خودروهای سنگین اختصاص دارد. همچنین خودروهای تولیدی در این ماه شامل 47 مدل خودروی گروه سبک و 7 مدل خودروی سنگین می‌شود.

در گروه سبک و بخش خودروهای وانت، خودروی وانت نیو پیکاپ فوتون و وانت تندر با دریافت 3 ستاره کیفی، بالاترین کیفیت را در این گروه به خود اختصاص دادند. در بخش خودروهای سواری نیز خودرو پژو 2008 با 5 ستاره و مزدا 3 نیو، سوزوکی گرند ویتارا، بسترن بی 30، تندر 90 پلاس اتوماتیک، تندر 90 پلاس، پژو 207 اتوماتیک، پژو 207 و پارس تندر، دنا پلاس با 4 ستاره در رده‌های مختلف قیمتی بالاترین کیفیت را کسب کردند. گفتنی است خودرو پژو 2008 همچون ماه گذشته نخستین و تنها خودروی 5 ستاره کشور محسوب می‌شود.

در گروه خودروهای سنگین نیز کامیونت ایسوزو 85NMR و کامیونت K75NPR و کشنده ولوو 500 FH با دریافت 4 ستاره در بخش باری و اتوبوس بین شهری اسکانیا پارسین با دریافت 3 ستاره در بخش مسافری، بالاترین کیفیت در این ماه را به خود اختصاص دادند. در ادامه، جدول‌های کامل رده بندی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت 98 را مشاهده می‌کنید:

رده بندی کیفی خودروهای داخلی – اردیبهشت 97

گروه سبک – بخش خودروهای وانت

گروه سبک – بخش خودروهای سواری

مقایسه کیفیت خودروهای گروه سبک

گروه خودروهای سنگین

مقایسه کیفیت خودروهای سنگینتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ