اینستاگرام

چاره ای نداریم جز احترام به تصمیم هازارد


مدافع برزیلی چلسی به نوعی تایید کرد که ادن هازارد فصل بعد راهی رئال مادرید خواهد شد.

تبليغ
به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته هاست که منابع اسپانیایی و انگلیسی با قاطعیت از انتقال ادن هازارد به رئال صحبت می کنند. این انتقال هنوز رسمی نشده ولی گفته می شود که پس از فینال لیگ اروپا که هشتم خرداد برگزار می شود، چلسی جدایی هازارد و پیوستن او به رئال را تایید خواهد کرد.

توافق رئال با هازارد نهایی شده و تنها جلب رضایت چلسی باقیمانده است. دو طرف از مدت ها پیش در مذاکره اند و احتمالا رقم نهایی انتقال بین 100 تا 120 میلیون یورو خواهد بود.

داوید لوئیز، مدافع برزیلی چلسی در مصاحبه با اسکای اسپورتس و در واکنش به سوالی در مورد جدایی احتمالی هازارد گفت:« از او می خواهم که در چلسی بماند. ادن بازیکن بزرگی است و من دوست دارم با بهترین ها هم تیمی باشم؛ اما این تصمیم خود اوست.

زمانی من تصمیم به جدایی از چلسی و رفتن به پی اس جی گرفتم؛ چرا که معتقد بودم دورانم در چلسی به اتمام رسیده و نیاز به چالشی جدید دارم. در آن مقطع همه به تصمیم من احترام گذاشتند و در مورد هازارد نیز عقیده ام همین است. او هر تصمیمی در مورد آینده اش بگیرد، چاره ای جز احترام به آن نداریم.

ادن یک جوان آینده دار بود که به چلسی آمد و حالا یکی از بهترین های دنیاست. برای او بهترین ها را آرزو دارم و امیدوارم با ما بماند.»

انتهای پیام/


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ