اینستاگرام

برنامه های دومین روز هفته قرآن و عترت جنوب کرمان


حسین اسحاقی، گفت: دومین روز از هفته قرآن و عترت جنوب کرمان با اجرای تئاتر های خیابانی و یادواره شهدا در صبح و بعد از ظهر سپری می شود.

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، دومین روز از هفته قرآن و عترت جنوب کرمان با اجرای تئاتر های خیابانی و یادواره شهدا در صبح و بعد از ظهر سپری می شود.
«حسین اسحاقی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، گفت: در دومین روز هفته قرآن و عترت جنوب کرمان دو کار تئاتر خیابانی در بخش رقابتی به اجرای عموم در سطح شهر می پردازند؛ کار تئاتر خیابانی "برای زندگی " به کارگردانی میلاد مراد پور ساعت ۸ و سی دقیقه در مکان چهار راه فرمانداری و کار تئاتر خیابانی خشت مال به کار گردانی احسان رضوانی ساعت ۱۸ عصر در محل گلزار شهدا امروز اجرا می شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، بیان داشت: در عصر دومین روز، پس از اجرای تئاتر خیابانی، یادواره شهدا نیز در مکان گلزار شهدا برگزار می شود و برنامه پایانی دومین روز هفته قرآن و عترت جنوب اجرای یک تئاتر خیابانی در دانشگاه باقرآباد جیرفت در ساعت ۲۱ شب است .
گفتنی است؛ دومین هفته قرآن و عترت جنوب کرمان از (۲۵ لغایت ۳۰ اردیبهشت) در جنوب کرمان برگزار می شود.

پایان پیام/586


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ