فریبا: من هنوز هم نظرم مربی کروات است /اسپانسر استقلال باید به تعهداتش عمل کند


به گزارش بانک ورزش، عضو کمیته فنی استقلال در خصوص شرایط انتخاب سرمربی این تیم در گفت و گو با بانک ورزش اظهار داشت: باشگاه چند مربی را به ما معرفی کرده اما...

تبليغ

به گزارش بانک ورزش، عضو کمیته فنی استقلال در خصوص شرایط انتخاب سرمربی این تیم در گفت و گو با بانک ورزش اظهار داشت: باشگاه چند مربی را به ما معرفی کرده اما هنوز به جمع بندی های لازم نرسیده است. ما هم به عنوان اعضای کمیته فنی فقط نظر فنی مان را در خصوص سرمربی جدید به باشگاه ارائه می دهیم و تصمیم نهایی با خود باشگاه است.

فریبا در ارتباط با این که شخصا فکر می کند چه کسی بتواند گزینه خوبی برای سرمربیگری استقلال باشد گفت: همان طور که قبلا هم گفتم ،بیشتر به مربی های کروات اعتقاد دارم چرا که به فوتبال ایران نزدیک تر هستند و فکر می کنم موفق تر باشند. با این حال تصمیم و انتخاب با خود باشگاه است.

وی در پایان در خصوص اعتصاب بازیکنان استقلال گفت: به هر حال بازیکن حق دارد که دنبال حق و حقوق خود باشد، یک هفته هم تا پایان لیگ باقی نمانده و به هر حال او هم حق و حقوقش را می خواهد و این طور که من شنیده ام اسپانسر در این رابطه بد قولی کرده که باید در این خصوص به تعهدات خود عمل کند تا مشکلات مالی این قدر استقلال را اذیت نکند.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ