مشاهده مدل مانتوهای بازیگران مشهور برای همه بانوان جذاب است و اغلب ترجیح می دهند قبل از دیگران از این مدل ها با خبر شده و به این صورت بهترین و شیک ترین ها را برای خود انتخاب نمایند. بر این اساس و بنا به درخواست شما عزیزان مجموعه ایی از عکس های جدیدترین مدل های مانتو بازیگران زن ایرانی مشهور را گردآوری نموده و در ادامه ارائه خواهیم داد که هر یک از این مدل مانتو های شیک و زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای بانوان اهل مد و شیک پوش باشند. پس تا پایان همراه ما بوده و از این مدل مانتوهای فوق العاده دیدن نمایید.

مدل مانتو بازیگران زن معروف در سال ۹۸ :

اغلب بازیگران سعی می کنند برای حضور در مهمانی ها و مراسم مختلف از انواع مدل مانتو مجلسی مشکی یا رنگی استفاده نمایند، البته تعداد کسانی که مانتوهای اسپرت و یا ساده را انتخاب می کنند نیز کم نیستند، به هر حال با کمی توجه در مدل های مانتو بازیگران زن و چهره های شناخته شده می توان شاهد مجموعه ایی متنوع و جدید از انواع مدل مانتو بود که هر یک از این مانتوهای زیبا برازنده بانوان ایرانی می باشند.

تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید بخشی از انواع مدل مانتوهای بسیار زیبای بازیگران شیک پوش ایرانی هستند که بهترین الگو برای بانوانی می باشند که قصد خرید و یا دوخت مانتو ۹۸ را دارند. این عکس های زیبا را مشاهده کنید و از تماشای آنها لذت ببرید.

مدل مانتو بهنوش بختیاری

مدل مانتو جدید بازیگران زن

مدل مانتو اسپرت جدید

مدل مانتو کتی جدید و شیک

مانتو مجلسی مریم کاویانی

مدل مانتو مجلسی ۹۸

مانتو جدید نازنین بیاتی

مدل مانتو جدید ۹۸

توجه داشته باشید انواع مدل مانتو کتی، مانتوهای بلند و کار شده، مانتو های مجلسی و… از محبوب ترین مانتوها در بین بازیگران معروف می باشند که شما دوستان باسلیقه نیز می توانید از این سبک مانتوها نهایت استفاده را ببرید.

مدل مانتو تابستانی ۹۸

مدل مانتو کتی مجلسی بازیگران مشهور

مانتو جدید و شیک زنانه

مانتوهای بازیگران ایرانی مشهور و محبوب

مدل مانتوی جدید و بسیار زیبای ترلان پروانه

مدل مانتو نخی تابستانه

مانتوهای جدید بازیگران مشهور

مدل مانتو جدید پرستو صالحی و نعیمه نظام دوست

مدل مانتو تابستانی بازیگران مشهور

حال که با بهترین و شیک ترین مدل مانتوهای بازیگران آشنا شدید، می توانید بهترین تصمیم را برای انتخاب مدل مانتو جدید خود بگیرید و به این صورت صاحب مانتویی زیبا و خاص شوید.