اعلام قیمت و شرایط فروش جدید جیلی GC6 اکسلنت با مدل 98


مشخصات کامل خودروی جدید جیلی GC6 اتوماتیک ، مشخصات جیلی gc6 ،ثبت نام جیلی gc6 ،شرایط فروش جیلی gc6 ،جیلی gc9 ،قیمت محصولات بم خودرو ،جیلی gc6 بم خودرو ،قیمت gc6 شرکت خودروسازی بم قیمت جدید خودروی جیلی GC6 را با مدل 98 منتشر کرد. جیلی GC6 یک سدان سایز متوسط است که اولین خودروی مونتاژی برند مشهور جیلی در خط تولید خودروسازان بم و به صورت تولید...

تبليغ

مشخصات کامل خودروی جدید جیلی GC6 اتوماتیک ، مشخصات جیلی gc6 ،ثبت نام جیلی gc6 ،شرایط فروش جیلی gc6 ،جیلی gc9 ،قیمت محصولات بم خودرو ،جیلی gc6 بم خودرو ،قیمت gc6

شرکت خودروسازی بم قیمت جدید خودروی جیلی GC6 را با مدل ۹۸ منتشر کرد.


جیلی GC6 یک سدان سایز متوسط است که اولین خودروی مونتاژی برند مشهور جیلی در خط تولید خودروسازان بم و به صورت تولید قطعات منفصله است و با توجه به صرفه اقتصادی خرید آن، به فروش خوبی دست پیدا کرده است. در سال گذشته میلادی، تعداد ۶۳ هزار و ۴۱۳ دستگاه از جیلی جی سی ۶ به فروش رسید و پیش بینی میشود که با ورود این خودرو به بازار ایران و استقبال مشتریان از این خودروی جدید افزایش فروش آن دور از دسترس نباشد. طرح داخلی آن از ظاهر و نمای خوبی برخوردار است و در پی ریزی و تکوین آن هم از مشاوره های شرکت ولو استفاده شده است.

شرکت خودروسازان بم پیش فروش جیلىGC6 را در سراسر کشور آغاز کرده است و قیمت در نظر گرفته شده براى این خودرو ۴٧ میلیون و ٨٠٠ هزار تومان است.

شرکت خودروسازان بم در حال حاضر این خودرو را با موعد تحویل مرداد تا مهر سال جاری ثبت نام می کند. همچنین در شرایط فروش اولیه طرح اقساطی هم برای خودرو در نظر گرفته شده است.

در طرح فروش نقدی مشارکتی سود مشارکت ۲۴% برای خریداران در نظر گرفته شده و به پیش پرداخت ۶ تا ۲۰ میلیون تومان برای ثبت نام نیاز است. همچنین در تمام طرح ها تخفیف های چند صد هزار تومانی هم برای مشتریان وجود دارد.
جیلی GC6 داراى ۲ کیسه هوا ایمنی، سیستم های ترمز و پایداری ABS، EBD، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سیستم صوتی و تصویری و مولتی مدیا، مانیتور ۷ اینچ، تنظیم دستی صندلی ها، day light، کولر، قفل مرکزی، قفل کودک و گرمکن شیشه عقب است.
جیلى GC6 داراى موتور چهار سیلندر با حجم ۱۴۹۸ سی سی است که مى تواند ١٠۵ اسب بخار قدرت را از طریق یک گیربکس ۴ دنده اتوماتیک راهی چرخ های جلو کند.

مشخصات موتور و دنده:
چهار سیلندر – ۱۴۹۸ سی سی – ۴ دنده اتوماتیک – ۱۰۵ اسب بخار – ۱۶ سوپاپ

فرمان هیدرولیک
نیروی محرکه محور جلو
ترمز جلو دیسکی
وزن خالص ۱۱۳۲ کیلوگرم
طول خودرو ۴۳۴۲ میلیمتر
عرض خودرو ۱۶۹۲ میلیمتر
ارتفاع ۱۴۳۵ میلیمتر
سایز چرخ ها ۱۸۵/R15
مخزن سوخت ۴۵ لیتر

تجهیزات رفاهی:

۲ کیسه هوا ایمنی- سیستم های ترمز و پایداری ABS، EBD – سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک- سیستم صوتی و تصویری و مولتی مدیا – مانیتور ۷ اینچ – تنظیم دستی صندلی ها – day light- کولر – قفل مرکزی – قفل کودک – گرمکن شیشه عقب

این طرح دارای روش‌های دو مرحله‌ای، سه مرحله‌ای و چهار مرحله‌ای به صورت ساده و با تخفیف ویژه است.
ودیعه اول برای این طرح با توجه به انتخاب طرح از ۶ میلیون تومان الی ۳۰ میلیون تومان متفاوت است.
مراحل بعد نیز با توجه به انتخاب طرح متفاوت خواهد بود.
گفتنی است سود مشارکت در این طرح ۱۸ و سود انصراف ۱۵ درصد خواهد بود.

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان را هم دوست داشته باشید


تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ