بازیگر «نون خ»: با 87 متر به تلویزیون باز خواهم گشت


بازیگر سریال نون خ گفت: خوشبختانه سال جدید را بسیار خوب با پخش سریال نون خ پشت سر گذاشتم. تا آنجا که در میان مردم بودم آن‌ها به شدت از این سریال راضی بودند.

تبليغ

خبرگزاری میزان:بازیگر سریال "نون خ" گفت: خوشبختانه سال جدید را بسیار خوب با پخش سریال "نون خ" پشت سر گذاشتم. تا آنجا که در میان مردم بودم آن‌ها به شدت از این سریال راضی بودند.

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزاندرخصوص، فعالیت خود در عرصه بازیگری در سال جدید گفت: خوشبختانه سال جدید را بسیار خوب با پخش سریال "نون خ" پشت سر گذاشتم. تا آنجا که در میان مردم بودم آن‌ها به شدت از این سریال راضی بودند. ساختن سریال با فضای محلی اتفاق تازه‌ای در تلویزیون بود که امیدوارم ادامه پیدا کند.

وی در همین راستا ادامه داد: در حال حاضر همچنان مشغول بازی در سریال "۸۷ متر" به کارگردانی "کیانوش عیاری" هستم. نقش کوچکی در این سریال دارم و به امید خدا به زودی با این اثر دوباره به تلویزیون باز خواهم گشت. گمان می‌کنم این سریال هم مورد استقبال مردم واقع شود.

وی با گلایه از برخی شایعات پیرامون سلامتی خودش اضافه کرد: من گلایه‌ای دارم که نمی‌دانم مخاطب آن کیست. نمی‌دانم چرا هر خبرنگار و یا کارگردانی با من تماس می‌گیرد در ابتدا می‌پرسد که وضعیت جسمانی ام خوب است. برخی می‌گویند از بستر بیماری رها شده ام یا نه. من مریض نیستم که هر لحظه از من می‌پرسند حالت بهتر شده یا است یا نه.

بازیگر فیلم "مهمان مامان" در همین راستا ادامه داد: همین شایعاتی که برای من درست کرده اند باعث شده کارگردانان خیال کنند فریده سپاه منصور مریض است و با من تماس نگیرند. در صورتی که به هیچ وجه اینطور نیست و من صحیح و سالم به کارم ادامه می‌دهم.

سپاه منصور درباره دوری خود از فضای تئاتر خاطرنشان کرد: ترجیح می‌دهم در تئاتر هر کاری را بازی نکنم. پیشنهادات هم پیشنهاد جدی و خوبی نبوده است، اما واقعیت امر اینکه برای بازی در تئاتر کمی خسته ام.تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ