بازدید سرلشکر باقری از خطرناک‌ترین نقطه در سوریه


سرلشکر باقری با ورود به عمق مناطق عملیاتی سوریه از نزدیک با مدافعان حرم، رزمندگان سوری و مستشاران نظامی ایران دیدار و گفتگو کرد

تبليغ

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از منطقه عملیاتی دیرالزور، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان با ورود به عمق مناطق عملیاتی سوریه در دیر الزور، المیادین و البوکمال از نزدیک با مدافعان حرم ، رزمندگان سوری و مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.

منطقه بوکمال - نزدیک ترین نقطه به باقیمانده های داعش

­سردار سرلشکر محمد باقری به شرق سوریه سفر کرد تا نحوه عملیات ارتش و نیروهای مردمی سوریه و مدافعان حرم را برای پاکسازی آخرین نقاط باقیمانده که با حمایت آمریکا و کشورهای مرتجع عرب دست داعش مانده است ، بررسی کند.
سردار سرلشکر باقری با ورود به نقطه مرزی عراق و سوریه و بازدید از این گذرگاه استراتژیک بر روی خاکریزی رفت که تنها ۲۰۰ متر با تروریست های داعش فاصله داشت.

به محض ورود سرلشکر باقری به این نقطه خطرناک پهپادها و جنگنده های آمریکایی نیز بر فراز البوکمال به پرواز درآمدند، اما رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به بازدید و ارزیابی خود در عمق مناطق عملیاتی ادامه داد.

فرودگاه دمشق و فرودگاه دیرالزور - دو سفر در یک روز

سرلشکر باقری در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما در خاکریزی میان حق و باطل با تاکید بر ادامه حرکت جبهه مقاومت برای پاکسازی کامل خاک سوریه از لوث وجود تروریستها گفت روحیه رزمندگان بسیار عالی بود و آنها منتظر فرمان مسئولان ذیربط برای بیرون راندن همه تروریستها از سوریه هستند.

وی با اشاره به اینکه بخش شرقی فرات با حمایت آمریکا ، صهیونیستها و کشورهای مرتجع عربی هم اکنون دست تعداد اندکی داعشی و تروریست تکفیری است و به محض ورود ما به این منطقه هواپیماهای امریکایی هم به پرواز درآمدند گفت بیگانگان باید از خاک کشور مقاومت خارج شوند و در شمال و ادلب نیز ترکیه باید به وعده ای که در مذاکرات آستانه داده است ، به سرعت عمل کند و کل خاک سوریه پاکسازی شود.

حضور در بوکمال - مرز سوریه با عراق
سردار سرلشکر باقری همچنین از ساحل فرات المیادین و دیرالزور نیز بازدید و در هرمنطقه با فرماندهان و رزمندگان دیدار و گفتگو کرد.


تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ