کته کبابی شهرک تنکابن


یکی از غذاهای محلی شمالی کته کباب می باشد که بسیار معروفه ولی با این حال نحوه درست کردنش هم خیلی مهم است .کته کبابی شهرک تنکابن یکی از بهترین های تنکابن هست،غذاش بسیار خوشمز است .گوشت بسیار لذیذ داره که نشان دهنده این است که از مواد اولیه تازه و مرغوب تهیه شده است. […] نوشته کته کبابی شهرک تنکابن اولین بار در جاهای دیدنی ایران. پدیدار شد.

تبليغ

یکی از غذاهای محلی شمالی کته کباب می باشد که بسیار معروفه ولی با این حال نحوه درست کردنش هم خیلی مهم است .کته کبابی شهرک تنکابن یکی از بهترین های تنکابن هست،غذاش بسیار خوشمز است .گوشت بسیار لذیذ داره که نشان دهنده این است که از مواد اولیه تازه و مرغوب تهیه شده است. رستوران کته کبابی شهرک تنکابن بسیار تمیز می باشد منوی متنوعی دارد و تنها به کته کباب اکتفا نکرده است.

منوی رستوران کته کبابی شهرک تنکابن شامل ،انواع کباب ،کوبیده،جوجه ،ترش،چنجه ..با خورشت های ترش مزه طور و ماست محلی و انواع نوشیدنی می باشد که همگی به روش کاملا سنتی آماده می شود و طعم خیلی خوبی دارد.
وقتی به رستوران کته کبابی شهرک تنکابن می روید نگران جای پارک نخواهید بود چون جای پارک مناسب در حوالی رستوران پیدا کرده و با خیال راحت اوقات خوبی را کنار عزیزانتان می گذرانید.

آدرس: تنکابن ، شهسوار، میدان کریم آباد

پربازدیدترین ها:

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ