تلگرام

سامورایی‌هایی که صدرنشین ایمنی شدند


با توجه به تست و آزمایش‌های صورت‌گرفته از سوی موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌های ایالات متحده (IIHS) در سگمنت خودروهای سایزمتوسط سدان، ژاپنی‌های خوشنام دیده می‌شوند.

تبليغ

به گزارش «اخبار خودرو»، اخیرا با توجه به تست و آزمایش‌های صورت‌گرفته از سوی موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌های ایالات متحده (IIHS) در سگمنت خودروهای سایزمتوسط سدان، ژاپنی‌های خوشنام دیده می‌شوند که با سازه شاسی مهندسی مقاوم و انعطاف‌پذیر در این لیست جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده‌اند.
در صدر جدول هوندا آکورد 2018 با امتیاز TSP قرار گرفته است که وضعیت تست تصادف آن خوب گزارش شده و پس از آن مزدا 6، نیسان آلتیما و ماکسیما با عنوان TSP را به خود اختصاص داده‌اند که وضعیت مشابهی داشته‌اند. اما جالب است بدانید سوبارو لگاسی، اوت‌بک و تویوتا کمری امتیاز بالاتری را تصاحب کرده و عنوان Top Safety Picks plus یا TSP+ را به خود اختصاص داده‌اند. سوبارو لگاسی، اوت‌بک و تویوتا کمری باتوجه به تست‌های تصادف جانبی و روبه‌رو عملکرد خوب یا Good را کسب کرده‌اند که سرنشینان بزرگسال و کودکان در لحظه باز شدن ایربگ‌ها و نیروی وارده از تصادف به کابین، کمترین آسیب به آن‌ها وارد شده و می‌توان گفت ایمن‌ترین کابین را دارند. همچنین در لیست ارائه‌شده از سوی موسسه IIHS کیا اپتیما و هیوندای سوناتا 2018 نیز جزو خودروهای TSP+ بوده‌اند.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ