سلطانی: پرسپولیس مقابل سایپا به خاطر فینال آسیا محتاط بود/ درگیری بازیکنان با دایی خوشایند نیست


پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس به خاطر حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل سایپا محتاطانه بازی کرد. بهروز سلطانی در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل سایپا گفت: پرسپولیس به خاطر حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا در این بازی محتاطانه بازی کرد، آن مسابقه برای کل فوتبال ایران مهم است و بهتر بود که بازی پرسپولیس و سایپا هم لغو...

تبليغ
سلطانی: پرسپولیس مقابل سایپا به خاطر فینال آسیا محتاط بود/ درگیری بازیکنان با دایی خوشایند نیست

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس به خاطر حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل سایپا محتاطانه بازی کرد.

بهروز سلطانی در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل سایپا گفت: پرسپولیس به خاطر حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا در این بازی محتاطانه بازی کرد، آن مسابقه برای کل فوتبال ایران مهم است و بهتر بود که بازی پرسپولیس و سایپا هم لغو می‌شد تا شاگردان برانکو با خیالی راحت به فینال لیگ قهرمانان می‌رفتند.

وی افزود: اگر در این بازی یک بازیکن پرسپولیس مصدوم می‌شد شرایط پرسپولیس در فینال سخت‌تر می‌شد، دست برانکو بسته است، در مجموع بازی خیلی خوبی ندیدیم، فوتبال باشگاهی ایران یکی دو فصل است که آن شادابی و طراوت همیشگی را ندارد.

سلطانی در مورد درگیری بازیکنان پرسپولیس با علی دایی گفت: بخشی از این درگیری به خاطر استرس است اما باید بدانیم که دایی اسطوره فوتبال ماست و درگیری بازیکنان با سرمربی تیم حریف خوشایند نیست.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد دیدار روز شنبه آینده با تیم کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان گفت: اگر پرسپولیس بتواند در ژاپن یک مساوی بگیرد راهش برای قهرمانی هموار می‌شود زیرا در ورزشگاه آزادی با حمایت تماشاگران جهنمی برای حریفان درست می‌شود اما باید بدانیم که تیم‌های ژاپنی هم پرتماشاگر هستند و بازی سختی در انتظار پرسپولیس است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ