جامدادی های نمدی یکی از جدیدترین و زیباترین جامدادی ها می باشند که برای افراد با سنین مختلف و سلیقه های متفاوت مناسب هستند. دوخت جامدادی نمدی نیز به راحتی انجام می گیرد از این رو آشنایی با مدل های متنوع آن می تواند کمک کند بهترین مدل جامدادی با نمد را بدوزید. بر این اساس قصد داریم در این مطلب از مجله هنر در خانه به معرفی مدل های بسیار زیبای جامدادی با نمد بپردازیم که امیدواریم شما دوستان هنرمند نیز از تماشای این مدل های دیدنی و زیبا لذت ببرید.

۱۸ مدل جامدادی نمدی پسرانه و دخترانه با طرح های فانتزی و زیبا

برای دوختن جامدادی می توان از پارچه های مختلف استفاده نمود. دوخت جامدادی با شلوار لی، با پارچه چرم، با نمد، با پارچه مخمل یا کتان طرح دار و… از رایج ترین روش های دوخت جامدادی است که هر یک نتیجه ایی زیبا و متفاوت را ارائه می دهند. حال اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد دوخت جامدادی با نمد را دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با انواع مدل های جامدادی نمدی شیک و جدید آشنا شوید.

توجه داشته باشید که مدل های جامدادی با نمد که در این مطلب ارائه می دهیم می تواند گزینه مناسبی به عنوان جامدادی دخترانه یا پسرانه باشد. همچنین می توان از مدل جامدادی های ساده برای بزرگسالان استفاده نمود. تصاویر زیر نمونه هایی از زیباترین مدل جامدادی های نمدی می باشند.

جامدادی با نمد شیک و زیبا

مدل جامدادی ساده نمدیدوخت جامدادی شیک با نمد

جامدادی فانتزی نمدی

عکس جامدادی دخترانه نمدی

مدل جامدادی زیبا و شیک دخترانه

جامدادی فانتزی دخترانه با نمد

توجه داشته باشید که تصاویر ارائه شده در این مطلب صرفا جهت ایده گرفتن شما عزیزان ارائه شده اند و می توانید با کمی خلاقیت و ابتکار تغییرات لازم را در طرح و رنگ آنها ایجاد نموده و از این طریق صاحب جامدادی جدید و بسیار زیبایی با طرح عروسک نمدی و یا به صورت ساده شوید.

دوخت جامدادی عروسکی با نمد

جامدادی پسرانه نمدی

مدل جامدادی باب اسفنجی با نمد

جامدادی طرح هندوانه نمدی

مدل جامدادی زیبای نمدی

عکس جامدادی دست دوزی نمدی

جامدادی با نمد برای بزرگسالان

جامدادی های نمدی فانتزی

جامدادی با طرح زیبا و خاص

جامدادی دست دوز بچگانه

جامدادی شیک و زیبای دخترانه

مدل جامدادی فانتزی پسرانه

جامدادی زیبا و شیک نمدی

همانطور که مشاهده نمودید دوخت جامدادی نمدی دشوار نیست، اما باز هم نیاز به کسب مهارت دارد. شما دوستان علاقه مند می توانید با مراجعه به بخش دوخت کیف و کفش مجله هنر در خانه از آموزش های مرحله به مرحله برای دوختن انواع جامدادی، کیف، کیف پول، جای لوازم آرایشی و… دیدن نموده و نهایت استفاده را از مطالب منتشر شده در این زمینه ببرید.