کتاب جدید وندی شرمن با مطالبی در مورد مذاکرات هسته‌ای ایران منتشر شد


شفقنا- وندی شرمن عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای آمریکا در گفتگو با ایران کتاب جدیدی منتشر کرده و گفته این کتاب حاوی مطالب و درس‌های خوبی برای دیگران است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از cbsnews؛ وندی شرمن گفته کتاب جدیدش مطالبی دارد که به دیگران امکان می‌دهد مذاکره‌کننده خوبی باشند و روی دیگران اثر بگذارند. شرمن در […]

تبليغ

شفقنا- وندی شرمن عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای آمریکا در گفتگو با ایران کتاب جدیدی منتشر کرده و گفته این کتاب حاوی مطالب و درس‌های خوبی برای دیگران است.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از cbsnews؛ وندی شرمن گفته کتاب جدیدش مطالبی دارد که به دیگران امکان می‌دهد مذاکره‌کننده خوبی باشند و روی دیگران اثر بگذارند. شرمن در مصاحبه‌ای در مورد کتابش همچنین گفته: در طول مذاکرات اتمی با طرف ایران، ایمیل‌هایی به دست من و دخترم می‌رسید که مطالبی تهدیدآمیز داشت؛ در آنها ادعا شده بود که وقتی من در اروپا مشغول مذاکره بر سر برجام هستم؛ شوهرم با زنان دیگر در ارتباط است؛ اما من هیچگاه به این مطالب اهمیتی نمی‌دادم.

شرمن در بخش دیگری از این مصاحبه تاکید کرده که اظهارنظر او در مورد وجود ژن فریبکاری در ایرانی‌ها اشتباه بوده است؛ هرچند برخی در مورد این اظهارنظر در خیابان‌های ایران شعار مرگ بر شرمن سر دادند.

خبر اصلی را در سی‌بی‌اس ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ