مهلت ثبت نام مهارت آموزان آزمون اصلح تمدید شد


کچوئیان بااشاره به تکمیل نشدن فرآیند ثبت­ نام مهارت­ آموزان ورودی سال 95 برای شرکت در بخش کتبی اصلح، گفت: زمان ثبت ­نام تا 6 مرداد ماه تمدید شد.

تبليغ
به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از تکمیل نشدن فرآیند ثبت­ نام مهارت­ آموزان ورودی سال ۱۳۹۵ برای شرکت در بخش کتبی اصلح خبر داد و گفت: زمان ثبت ­نام تا روز شنبه ۶ مرداد ماه سال جاری تمدید شد.

وی تاکید کرد: پس از پایان مهلت مقرر سامانه ثبت ­نام بسته و تمدید زمان ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود همچنین دانشگاه در قبال عدم ثبت­ نام مهارت­ آموزان مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در ادامه از فراهم آمدن تمهیدات لازم توسط سرپرستان مدیریت پردیس‌های استانی در راستای اجرای بخش کتبی ارزشیابی صلاحیت‌های حرفه‌ای مهارت آموزان ورودی سال ۱۳۹۵ در ۲۴ مرداد ماه سال جاری سخن گفت و افزود: رعایت برخی موارد برای اجرای هر چه بهتر آزمون و هماهنگی با مرکز سنجش این معاونت لازم و ضروری است.

این مقام مسئول، محل آزمون مهارت آموزان را استان محل خدمت یا استانی ذکر کردکه پودمان دوم را در آن جا گذرانده اند.

وی در خصوص استان‌هایی که مجری و برگزارکننده آزمون نیستند، تصریح کرد: برابر با جدول ارسالی سازمان مرکزی به استان‌ها محل آزمون مهارت آموزان داوطلب شرکت در آزمون مشخص شده است.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به موارد خاص و عدم امکان حضور برخی مهارت آموزان در استان محل خدمت برای شرکت در آزمون اظهار کرد: ضروری است پس از اخذ درخواست متقاضی، کمیته‌ای در استان تشکیل و با بررسی دقیق و کارشناسی مدارک و مستندات، نتیجه را در اسرع وقت صورتجلسه و برای انجام اقدامات بعدی به معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت ارسال کنند.

وی همچنین تاکید کرد: نظر نهایی در خصوص تعیین محل خدمت آزمون پس از بررسی مجدد در سازمان مرکزی اعلام و مهارت آموز پس از دریافت کارت ورود به جلسه از نتیجه قطعی مطلع خواهد شد.

تهیه بروشورهای ویژه مهارت آموزان مشمول آزمون اصلح

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، با اشاره به بروشور منتشر شده ویژه مهارت آموزان بیان کرد: با ارسال این بروشور به استان‌های مجری اطلاع رسانی دقیق به مهارت آموزان در این خصوص از طریق پورتال و یا سایر کانال‌های ارتباطی لازم و ضروری است.

کچوئیان از آماده شدن دستورالعمل اجرایی آزمون توام با درج تمام ضوابط، شرایط و شرح وظایف عوامل اجرایی برای ارسال به مراکز استانی سخن گفت و افزود: با توجه به ضرورت ایجاد هماهنگی با استان‌ها برای برگزاری آزمون طی هفته سوم مرداد ماه فواصل روز‌های سیزدهم تا هفدهم مرداد ماه جلسه‌ای مجازی به صورت ویدئو کنفرانس از طرف مرکز سنجش برگزار خواهد شد.

وی بر حضور مدیران استانی، پردیس ها، کارشناسان نظارت، حراست و سایر عوامل اجرایی در این جلسه تاکید کرد و یادآور شد: زمان دقیق برگزاری جلسه مذکور طی نامه‌ای به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

کچوئیان ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه سال جاری را فرایند شروع آزمون اعلام و تصریح کرد: آزمون راس ساعت ۹ بامداد همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در پایان حضور مهارت آموز یک ساعت پیش از شروع آزمون را الزامی دانست.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ