جزئیات طرح خرید مشارکتی 206 SD


بر اساس این طرح خریداران مبلغ 34 میلیون و 200 هزار تومان را به عنوان ودیعه به حساب شرکت واریز می‌کنند و بعد از حدود 8 ماه اتومبیل خود را تحویل می‌گیرند.

تبليغ
ایران خودرو شرایط پیش‌فروش قطعی مشارکت در ساخت 206 SD را اعلام کرد. شرکت ایران خودرو در این طرح پیش فروش که شرایط خاصی داشته و به صورت قیمت قطعی ابلاغ می‌گردد،مدل پژو206 SD ویژه تیرماه را به خریداران خود پیشنهاد می‌کند. بر اساس این طرح خریداران مبلغ 34 میلیون و 200 هزار تومان را به عنوان ودیعه به حساب شرکت واریز می‌کنند و بعد از حدود 8 ماه اتومبیل خود را تحویل می‌گیرند. گفتنی است پس از پرداخت ودیعه اول، ودیعه بعدی از تاریخ 1 الی 10 مرداد به مبلغ 8 میلیون و 500 هزار تومان از خریداران دریافت می‌شود.
ایران خودرو اعلام کرده سود مشارکت در این طرح 12 درصد می‌باشد ضمن اینکه سود انصراف از طرح نیز 9 درصد است که بلافاصله به حساب متقاضیان واریز می‌گردد. بزرگترین خودروساز ایران اعلام کرده موعد تحویل خودرو اسفند 97 خواهد بود. پژو 206اس دی اتومبیل طراحی شده توسط گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت پژو فرانسه است که با داشت صندوق بار بزرگ، نسبت به مدل 206 هاچ بک مزایای بیشتری دارد.


تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه خودرو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ