مهلت محدود تیام و جپاروف به باشگاه استقلال!


دو بازیکن خارجی سال قبل استقلال این روز‌ها در اردوی تیم هستند، اما تمرین نمی‌کنند و مشخص نیست چه سرنوشتی دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیر جدید استقلال یعنی امیرحسین فتحی امروز به ترکیه رفته است. او در اولین فرصت باید به شرایط بغرنج تیم سامان بدهد. او بعد از جلسه با وینفرد شفر و دستیارانش، باید با دو بازیکن خارجی سال قبل تیم به توافق برسد. این دو بازیکن که از مذاکرات بی حاصل با افتخاری و توفیقی شاکی بودند، در استانبول به این دو گفته بودند تا زمانی که بدهی‌های قبلی شان پرداخت نشود، حاضر به مذاکره نیستند. البته افتخاری در بازگشت به تهران مدعی شد که تیام به رغم داشتن قرارداد با استقلال، از این تیم تنها برای یک نیم فصل ۵۰۰ هزار دلار اضافه خواسته و جباروف ۳۷ ساله گفته برای قرارداد ۴۵۰ هزار دلاری، فقط در صورتی قرارداد می‌بندد که مدتش ۳ ساله باشد!
این دو البته بعد از بازگشت افتخاری به تهران، ادعا کرده بودند فقط دو روز دیگر منتظر استقلال می‌مانند. فردا این دو روز به پایان می‌رسد. فتحی به هواداران قول داده تلاش می‌کند این بازیکنان در تیم بمانند، اما مشکل اصلی این است که آیا آن‌ها واقعا این پیشنهاد‌های خارج از چارچوب حرفه‌ای را به باشگاه داده اند یا نه؟
اگر اینچنین باشد، بی شک هواداران استقلال هم حاضر نیستند بازیکنی برای تیم تعیین تکلیف کند، اما اگر خواسته اولیه آن‌ها معوقات شان باشد و بعد پای مذاکره حاضر به نشستن باشند، بی تردید هواداران خواسته شان داشتن یک تیم قدرتمند است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

تبليغ
تبليغ