گرانترین دروازه بان جهان: با هیجان به لیورپول آمدم


تهران - ایرنا - دروازه بان تیم ملی برزیل و فصل گذشته باشگاه آ.اس رم ایتالیا گفت: با هیجان به لیورپول آمدم تا در مسیر جدیدی برای رسیدن به موفقیت قرار بگیرم.

به گزارش ایرنا، «آلیسون بکر» 25 ساله پس از سپری کردن فصلی درخشان در آ.اس رم ایتالیا و عملکرد قابل قبول در جام جهانی 2018 روسیه در نهایت با عقد قراردادی 85 میلیون دلاری (حدود 62.5 میلیون یورو) و برای مدت 6 سال به لیورپول ملحق شد تا به گران ترین دروازه بان جهان تبدیل شود.
وی پس از امضای رسمی قراردادش با لیورپول، گفت: باید از «یورگن کلوپ» سرمربی تیم لیورپول تشکر کنم که نظر مثبتی روی من داشت. همچنین برای پیوستن به این تیم با چند بازیکن شاخص آن صحبت کردم که همگی مرا برای علنی شدن این انتقال ترغیب کردند.
بکر با بیان اینکه بازیکنان با تغییر باشگاه، شرایط زندگی خود را تغییر می دهند، گفت: اکنون در مسیر جدیدی هستم و می خواهم در «آنفیلد» افتخارات زیادی کسب کنم.
وی با اشاره به دیدار سال گذشته آ.اس رم و لیورپول در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، عنوان کرد: در آن دیدار، ورزشگاه آنفیلد فضای عجیبی داشت و یکی از مهمترین دلایلی که سبب شد من و خانواده ام برای جدایی از رم و آمدن به لیورپول ترغیب شویم، همین هواداران متعصب هستند.
به گزارش ایرنا، تا پیش از این، لقب گرانترین دروازه بان جهان در اختیار «جان لوییجی بوفون» دروازه بان ایتالیایی بود که در سال 2001 میلادی در قراردادی به ارزش 52.88 میلیون یورو از تیم پارما به یوونتوس پیوست.
ورزشی**3783**2025


تبليغ
تبليغ